2733
2739
عنوان

يعنى من افسردگى دارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 36 پست
عزیزم به خودت حق بده شرایط سختی داری، با بچه ها تنها زندگی میکنی؟ نمیشه مثلا پیش مادرت یا کسی زندگی ...

آره من خونه خودم زندگى ميكنم راحت نيستم پيش كسى باشم يه دوره ميرفتم كلاس گيتاربچه هارم مامانم نگه ميداشت ولى اينقدربى حوصله شدم همش توخونه ميمونم

يه دوره رفتم زيره نظردكتربودم اتفاقاخيلى حالم خوب بودباقرضلولى ازبس دورو وريام انرژى منفى فرستادم كه ...

عزیزم اگر جواب گرفتی، بنظرم دوباره حتما برو، حتی شده به کسی نگی. مهم نتیجه هست که برات حاصل شده. ان شاءالله که میری و بهتر میشی و بعد از مدتی اصلا دیگه نیازی به دکتر و دارو هم نداری، چون کم کم داروهاتو قطع میکنی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من خونه خودم زندگى ميكنم راحت نيستم پيش كسى باشم يه دوره ميرفتم كلاس گيتاربچه هارم مامانم نگه مي ...

حداقل خونه تو عوض کن با مامانت تو یه ساختمون باشین، که هم استقلالت رو داشته باشی هم اینکه تنها نمونی دیگه، مهمونی برو، بیرون برو، حتی شده زورکی، یواش یواش میبینی تو روحیه ت تاثیر مثبت داره، مثه خوردن یه داروی تلخ

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
خدا به دلت صبر بده واست سوره صبر میخونم عزیزم،خانواده شوهرت هواتو دارن الان یانه؟

هزينه زندگيم كه باخودمه اولاش خيلى اذيتم كردن ازشون زده شدم الان  باهام خوبم امامندلم ازشون سياه شدهرفتوآمدميكنم به خاطربچه هام اماازشون متنفرم