2737
2739

منم امسال میخوام دوتا واسه پسرام بگیرم ..خدا ب دادم برسه راحت 600تومن فقط پول کاپشن بدم..بی کفش و دودست لباس هم میخوان😞😞 منم تهرانم..الان اوردن کاپشن یعنی؟:!

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کل خریدامو از افسریه میکنم کفش و شلوار جین و تو خونه ای  حس مفت بودن داره 😐😐😐 نمیدونم کا ...

از مغازه هاش یا دست فروشی

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2738
منم امسال میخوام دوتا واسه پسرام بگیرم ..خدا ب دادم برسه راحت 600تومن فقط پول کاپشن بدم..بی کفش و دو ...

کاپشن آوردن ولی گرونه.....خیلیم گرونه.....من باخودم گفتم نهایتن صدوپنجاه باشه دیگه..نه سیصد

افكر كنم هستن چون مغازه دارا ك ميبندن اونا ميان

کو یه سربزنم ببینم چه خبره..حوالی همون افسریم....شوهرم  ازیه ساعت پیش که فروشنده گف سیصدوبیست توافق محوه.خخخ

اره خدا ..بخدا الان اینقدر هم دستمون خالیه منتظرم شوهرم کمی کار کنه پول دستش بیاد برم بخرم.😞

کجای افسریه همون جایی ک میگن 20متری افسریه..؟؟ اخه من 4 سال پیش ی پاتو اونجا گرفتم200کمتر نبود..فکر کردم خیلی گرونه جنساش