2737
2739
عنوان

میتونم نشسته نمازبخونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 47 پست
اگر حالتون به صورتیه که میتونید کارهای معمول منزل و خودتون رو انجام بدید باید ایستاده بخونید.اگر اصل ...

من بخاطر سقط هام استراحت مطلقم و بخاطر طول سرویکسم باید خیلی احتیاط کنم فقط برای سرویس و غذا میشینم و نمازمو نشسته میخونم گاهی هم در حد 3 چهار دقیقه راه میرم و چیزی برای خوردن برمیدارم بلافاصله رو تختم اشکال نداره نمازمو نشسته بخونم؟

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
من بخاطر سقط هام استراحت مطلقم و بخاطر طول سرویکسم باید خیلی احتیاط کنم فقط برای سرویس و غذا میشینم ...

اشکالی نداره اگر احتمال عقلانی میدید ایستاده خوندن باعث سقط میشه و توانایی انجام امور رو ندارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘