2733
2734
عنوان

شام چی درست میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 175 پست
ناراحت شدم واقعا.چرا مامانت اونطوري رفتارميكنه

نمیدونم کلا خوشش نمیاد بری اونجا 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
مهمون دارم .مرغ شکم پر وسالاد ماکارونی و سوپ وژله وسالاد فصل .ماست خیار وماست اسفناج و کوبیده

به به خوش بحال مهمونات

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آشک😄

آشک چیه؟ 

2731
شمام تشریف بیارین😂

مرسی خوش بگذره😘

خونه پدرومادرخودشم بادعوت ميره؟

اره فرقی نداره اونجام تا نگن ناهارو شام نمیره 😔😔

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2740
واي چه بد كاش خودت به مامانت بگي دعوت كنه

مامانم میدونه اخلاقه شوهرمو ومنم میبینم که به خودش نمیاره دیگه چیزی نمیگم خودمو به بیخیالی میزنم ولی وقتی میبینم جاریم قشنگ میره خونه مامانش راحته ونکه حسودی کنم نه قربونه جاریمم میرم ولی ته دلم میگم کاش منم جایی داشتم برم دور هم باشیم بخاطر یه غذا نه ها کلی میگم تازه میدونم دسته مامانم اینا باز گوشت کیلو کیلو یخچالشون برنج پنجاه کیلو کمتر نمیخرن ولی خب هرکی یه جور دیگه 😔

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
واقعاناراحت شدم

ممنون عزیزم ببخشید ناراحتت کردم 😔😔