2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعای نور از مفاتیح بخون تنقیه کن با ختمی  بهش فلوس بده  حتما . شکمش باید روان کار کنه پ ...

پوره سیب با گلاب و عسل باعث میشه شکمش کار کنه؟

برا بزرگا هم خوبه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731

به نظرم ببرش بیمارستان.

زنگ بزن اورژانس بپرس.

منم پسرم تب کرده بود پرسیدم.گفت تبشو بگیر هر چی بود نیم درجه بیشتر حسابش کن.اگه 38 ونیم شد خطریه .مواظب باش.

کشاله رون و شکم و پاهاش دستمال خیس بذار

من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨

فقط بروفن جواب میده و بس

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740
پوره سیب با گلاب و عسل باعث میشه شکمش کار کنه؟ برا بزرگا هم خوبه؟

پوره سیب برای تب خوبه کلا سیب برای تب موثره  

و در موقع استرس هم هر روز غروب برای آرامش خیلی موثره 

سیب با موست ک گلاب یکم شکم رو هم کار نیت داره ولی نه خیلی

برای یبوست فلوس عالیه

تن شویه کن

توی آب ولرم چند قطره الکل سفید بریز و یه دستمال نخی رو توی خیس کن و فشار بده آبش رو بگیر و مرتب بذار روی پیشانی و شکم و کف دست و پاش

شربت بروفن هم میتونی بهش بدی اگر 1 سال رو رد کرده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫