2737
2734
عنوان

نصف شب و وسواس فکری

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 59 پست
مشکلات بد خیلی بد هم جسمی هم روحی. آره میشناسم باورت نمیشه خودت چطور با تبر افتادی به ریشه خودت و ...

اخه این که دست خودم نیست.نمیدونم واقعا چیکار کنم من مدتهاست بخاطرش قرص میخورم.خودمو خیلی دوست دارم ولی میترسم از نگاه کردن به خودم.نکنه یهو نشناسم خودمو

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
بله اضطراب و وسواس توی خانواده ام ارثی هست.در هر صورت ممنونم لطفا اگر کتاب خوبی میشناسین معرفی کنین

کتابی بخون که بهت لذت بده نه اینکه فقط علمت رو ببره بالا. ورزش یوگا هم خیلی خوبه برای درمان اضطراب و وسواس فکری و عملی. و اینکه حتما به طب سنی یه سر بزنید تا ببینه مزاجتون چی هست و بر اساس مزاجتون بهتون برنامه غذایی بده. معمولا اشخاصی که اضطراب یا افسردگی و یا وسواس فکری و عملی دارند سودا غلبه میکنه. پس بهتره مواد غذایی ای مصرف بشه که کمک کنه ذهن و بدن به آرامش برسه. و باعث خواب راحت بشه. من خودم متاسفانه سودایی هستم و بدخواب. دارم تلاش میکنم خوب بشم. 

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتابی بخون که بهت لذت بده نه اینکه فقط علمت رو ببره بالا. ورزش یوگا هم خیلی خوبه برای درمان اضطراب و ...

حالا شاید واست عجیب باشه ولی وقتی تو یه دوره ای هستم که حالم خوب نیست حتی تمرکز روی کتاب باعث وحشت جهت پی بردن به اعماق فکری خودم میشه همین مساله احازه نداد بتونم دکترامو بخونم و هنوز موندم و میترسم برگردم دانشگاه اون خالتها رو دوباره تجریه کنم.من ارشد برق هستم.ولی بیکارم.با کلی قابلیت علمی و مقاله و .... حالا بخدا بحث تعریف نبود منطورم اینه بیرونم انقد یه دختر محکم و نترس هست که همه دوستام و خواهرم و شوهرم بهم تکیه میکنن.

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2731
حالا شاید واست عجیب باشه ولی وقتی تو یه دوره ای هستم که حالم خوب نیست حتی تمرکز روی کتاب باعث وحشت ج ...

شما احتمالا در ناخودآگاهتون ترس و اضطرابی دارید که از آن بی خبر هستید. هیپنوتیزم درمانی رو اگر مشاور مربوطه صلاح دید امتحان کنید. منظورم این هست پیش یک مشاور بروید که کار هیپنوتیز رو به خوبی انجام میدهد. اگر صلاح دید انجام دهید.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤
از کی آدم متوجه میشه بجه اش اوتیسم داره؟ببهشید میپرسم دوست نداشتی ج نده

از یک سال و نیمگی بخاطر از دست دادن کلامش

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
شما احتمالا در ناخودآگاهتون ترس و اضطرابی دارید که از آن بی خبر هستید. هیپنوتیزم درمانی رو اگر مشاور ...

بله همینطوره از راهنماییت ممنونم عزیزم موفق باشی

از یک سال و نیمگی بخاطر از دست دادن کلامش

ای جانم.چه سخت.خدا کنه زود خوب بشه قبلا اصلا از این چیز میزا نبود.تازگیا مد شده

2740
حالا شاید واست عجیب باشه ولی وقتی تو یه دوره ای هستم که حالم خوب نیست حتی تمرکز روی کتاب باعث وحشت ج ...

دکتر میری؟ اینجوری که نمیشه ادامه بدی. باید یه کاریش بکنی.

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
دکتر میری؟ اینجوری که نمیشه ادامه بدی. باید یه کاریش بکنی.

اره دکتر میرم الان ۸ ساله دکتر میرم ولی تا قرصو قطع میکتم یه ماه بعدش دوباره ...

اسم کاربریتو میخونم انگار به من میگی🤣🤣🤣🤣

نه بابا دور از جونت

واااای دختر من چه چیزا که نزدم برا اسمم از بخاری بگیر تا میزتلویزیون و دستمال کاغذی‌.....😂😂😂😂😂

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

علائمی که میگید شبیه وسواس فکری عملی ocd هست، درمان هم داره، دوستم پیش دکتر آقامیری که میتونم بگم بهترین متخصص مغز و اعصاب هستن رفت، خیلی تغییر خوبی داشته. براتون یه مطلب راجع به وسواس میفرستم امیدوارم کمک کنه.
https://dr-aghamiri.com/2019/06/10/اختلال-وسواس-فکری-عملی-ocd-چیست؟-علائم-و-د/
https://dr-aghamiri.com/2019/06/15/درمان-اختلال-وسواس-فکری-عملی-شامل-چه-رو/
https://dr-aghamiri.com/2019/10/12/به-متخصص-مغز-و-اعصاب-مراجعه-کنیم/

علائمی که میگید شبیه وسواس فکری عملی ocd هست، درمان هم داره، دوستم پیش دکتر آقامیری که میتونم بگم به ...

آخه مغز و اعصاب نمیریم که ما اعصاب و روان میریم

2706