2733
2739
اره منم دوست ندارم موهاش زبر باشن الان نرم مث موهای جوجه ولی رشد ندارن چجوری تقویتشون کنم کسی میدو ...

عزیزم بزار لعد سه سالگی پر میشه پسر شما بوره موهاشم روشنه کم پیشتیش دوبرابر به چش میاد چیزی نزن بعد دوسالگی پر میشه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
اره همش ریخت

کی دوباره شروع به رشد کرد؟

میگن قطره اهن برای موها خوبه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخود استرس نگیر این دکتر اون دکترم نبر رشد موی بچه از سه سالگی شدت میگیره اینو فوق تخصص گفت

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
بیخود استرس نگیر این دکتر اون دکترم نبر رشد موی بچه از سه سالگی شدت میگیره اینو فوق تخصص گفت

وای چه خبر خوبیییی😃😃

من عاشق موهای نینیام🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
وای چه خبر خوبیییی😃😃 من عاشق موهای نینیام🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اگه یه مو نرم مثل دختر من داشتیکه فقط تو حمام صاف بود بعدش در هم و فرفری الانم نمیذاشت شونه بزنی عاشقی یادت میرفت

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2740
اگه یه مو نرم مثل دختر من داشتیکه فقط تو حمام صاف بود بعدش در هم و فرفری الانم نمیذاشت شونه بزنی عاش ...

الهیییی عزیییزم خدا حفظشون کنه❤️❤️❤️