2733
2734

استارتر بچتو کجا میذاری؟چن وقتشه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین دوم یا بیشتر سختتره؟

اولی خیلی راحت بود،اینقد سبک بود که فک نمیکردم عمل جراحیه،برا دومی هر ساعت دوتا شیاف میزدم با یه نوافن،میسوختم،انگار بدنم رو هر ثانیه چاقو میزدن،دردش به کنار،بخاطر بی حسی هم سردرد و گردن درد داشتم فقط گریه میکردم و ناله،تا۱۰روز ،خیلی وحشتناک بود😭

2731
2738
عمل کردم ولی بردنش بخش نوزادان گفتن تند تند نفس میزنه باید اینجا سه روز بمونه بهتر بشه

الهی بگردم.خدابهت ببخشه!انشالله زود زود خوب میشه و میاد بغلت.براش یه ایه الکرسی میخونم 

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
عمل کردم ولی بردنش بخش نوزادان گفتن تند تند نفس میزنه باید اینجا سه روز بمونه بهتر بشه

آخی عزیزم. خدا برات حفظش کنه. چیزیش نیست. مطمئن باش خدا مواظب فرشته کوچولوت هست. 

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸