2733
2739
عنوان

مانتو خریدم ذوق مرگم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3149 بازدید | 173 پست

خیلی زشت وزننده هستش که تاپیک یه نفرو باحرفای پوچ ومسخرتون خراب میکنین دعوا دارین برین جای دیگه چرا تاپیک این بنده خدا رو بهم میریزین تاسف داره واقعا

استاتر جان مانتوت خوشگله مهم اینه خودت خوشت بیاد عزیزم مبارکت باشه

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زشت وزننده هستش که تاپیک یه نفرو باحرفای پوچ ومسخرتون خراب میکنین دعوا دارین برین جای دیگه چرا ...

ممنون گلم😘

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2731
وای خدای من😶 چتونه توروخداااا  این مناسب سن تو نیست و مال مامانته و این حرفا چیه 😑 لابد تو ...

ممنون خوشگل خانوم😘😘

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
[QUOTE=108397252]خداروشکر انگار جفتشون گم شدن تاپیک تو نیس دوست نداشتی خودت گورتو گم میکردی یک ذره م ...

من مودبم شما لطفا مودب باش و تاپیک دیگران رو خراب نکن یاد بگیر دیگه تو تاپیک بقیه جرودعوا راه نندازی

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2738