2737
2739
عنوان

مشکل پسرم تورو امام حسین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 71 پست
اصلا دعواش نمیکنم  رابطم باهاش خوبه

نمی گم بد رفتار می کنید. گاهی برای انجام دادن کارهای خوب و جلوگیری از شیطنت بچه رو هی می گن نکن. بشین نرو .نپر

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی گم بد رفتار می کنید. گاهی برای انجام دادن کارهای خوب و جلوگیری از شیطنت بچه رو هی می گن نکن. بشی ...

سعی کردم باهاش خوب باشم

کلی در این رابطه بازی وقصه باهاش کارکردم 

وافعا دیگه مستاصل شدم

تولدیکسالگی گل پسرم
2731

تو خونه بهش مسئولیت میدین؟

مثلا پسر من ماشین لباسشویی رو اجازه میدم اون روشن کن درجه تنظیم کنه

صبح ها با پدرش میره نون بگیره 

تلویزیون رو به اون می گیم کم و زیاد یا روشن خاموش کنه

کارای کوچیک

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

شبیه داداش منه داداش منم امسال کلاس پنجگه هنوز پیش مامانم میخاب ولی تو ندرسه معلم‌میگه خیلی خوب . ولی تا بحال نغازه ب تنهایی نرفته حتی دکترم بزور میره منم میترسم دخترم اینجوری بش

چی‌بگم والا😑

پسر منم از شلوغی کلافه می شه. عصرها پارک نمیاد چون شلوغه صبح اول وقت می برمش پارک که دو سه تا بچه بیشتر نباشن با اونا خوب هرتباط برقرار می کنه

گاهی می برمش محوطه باز حسابی میدوئه سر حال میاد بعد دنبال دوست می گرده

پسر من ۴/۵ سالشه

2740

ببرش پیش روان پزشک

حتما حتما ی اتفاقی براش افتاده

توسط نزدیکان

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

شاید تو خلوت یکی اذییتش کرده همون رفته تو ضمیر ناخواگاهش میترسه از شما جدا بشه رانشناس ببرش حتمن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊