2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان ماها ک اوایل دهه هفتادیم مدل سیخ تو پریز مد بود😎زیر مقنعه😖😁🤣🤣منم موهامو کوتاه کرده بودم و ژل میزدم

البته موقه برگشتن از مدرسه میکردم زیر مقنعه بابام نبینه🤣فک کنم فقط بابام نامحرم بود خخخ

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2731
ولی با کلی سبیل و ابروی موکت و بینی ورم کرده کلی هم خاطر خواه داشتم...کلا طبق مد زمانه پیش میرفتیم گ ...

خخخخ دقیقا مثل ابرو های الان من

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2740

ابرو پر پشت،سيبسل،سايه چشم سبز ميكشيدم،يه سبز بد رنگ افففففتضاح به تمام معنا.تا زير ابرومو پر سايه ميكردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

رو لبمم كرم ويتامين آد ميزدم.خييييلي فاجعه بود

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏