2737
2739
عنوان

صبحانه ی بچهاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 49 پست
انشالله خوب ميشه گل پسرت عزيزم  دختر منم شديدا بدغذاست اوايل خيلي خوب بود همه چيز ميخورد الان ...

نگران نباش عزیزم ...خود دکتر گفت بچه ها گاهی بدغذا میشن...فقط بهش هی نگین بخور تا نقطه ضعف دستش ندین رو ی پارچه غذا و میوه براش بچین چشمش ک بیفته گشنه باشه وسوسه میشه درحین بازی همه رومیخوره...تنها راهش بیخیالی و سخت نگرفتنه

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم ...خود دکتر گفت بچه ها گاهی بدغذا میشن...فقط بهش هی نگین بخور تا نقطه ضعف دستش ندین ...

مرسي عزيزم اتفاقا من خيلي حرصشو ميخورم هر چي التماسش ميكنم نميخوره 

يه مدت به پيشنهاد شما عمل ميكنم ببينم چي ميشه مرسي از راهنماييت گلم 😘😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2731
چندسالشونه

دخترم شش. پسرم سه و نیم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)