2733
2734
عنوان

جای همتون خالی تو عمود 510 نجف وکربلا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی فدای مهربونیت بشم خواهری که مثل اینقدرخوبی مرسی که صدام کردی ان شالله حاجت رواشی به تمام خواسته ...

عزيزم خدانکنه،خواهش ميکنم،کاري نکردم💚💜💖💙❤🤝

مررررسي خانمي بابت دعاي قشنگت😍💖💙💚❤💜💛

اميدوارم توام حاجت روا بشي انشالله دوست خوبم❤💙💖💚💜💛🌺

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
اگر امکانش رو دارید حتما برید پیش دکتر بیوس خیلیا نتیجه گرفتن...

این دکتر که میگید کجا هستند؟

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

زیارتت قبول باشه عزیزم. چقدر خدا و امام حسین دوستون داره که قدم در این راه گذاشتین. برام صبر طلب کنید. به خدا دیگه توان ندارم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2740
قم

حیف من اصفهان هستم و متاسفانه چون شاغلم خیلی سخت بهم مرخصی میدن. انشا... هر کس که رفت پیشش با دست پر برگرده

عزیزم انشالله که به همه ی حاجتات برسی 😙

ممنون عزيزم همچنين🌺💙😍❤💛💖💚

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤