2733
2734
وای اینو گفتی یاد یه خاطره افتادم رفتیم ختم پدر شوهر خالم بعد برگشتنی دیدم دم درمسجد شوهر خالم وایسا ...

خخخخخخخ وای ترکیدم از خنده😂😂😂😂

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا خیلی سوتی میدم😂

خیلی باحال بود

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
وای سارا خیلی باحاله😂  توچی تاحالا اینکارو کردی؟؟

آجی الان ک ن والا ولیییی میگن ک بچه بودم 

۲ تا دوست داشتم ک مامانشون با مامان من دوس بودن بعد من به دنیا اومده بودم تولد برام گرفته بودن اون اولا خب فیلم بردار اورده بودن و کلی شلوغ بوده تولدم و کادو آن چنانی و کلی طلا و کلی بزن و برقص و دیگه خیلی شلوغ تصور کنید... بعد مامانم براشون تعریف می کرده تولدم رو گفتن فیلمش رو بزار مامان منم میزاره اون موقع ۸ سالم بود دوستامم می بینن و حسووودی می کنن 

هیچی منو می برن تو اتاق اون دوتا نمی دونم چیکارم می کنن (یادم نمیاد) منم میام وسط هال غش می کنم😂😂😂 و کلی حالمو بد نشون می دم😂 دیگه اون دوتا دوستم داشتن از ترس می مردن می گفتن ما کاریش نکردیییم😂🤪

2738