2733
2734
عنوان

لرزيدن كودك

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 33 پست

عزیزم وقتی می لرزه مثلا پاش رو نگه دار ببین متوقف میشه یا باز می لرزه.  اگر متوقف میشه کمبود ویتامین داره.

بچه ی منم می لرزید چقدر بی خود ترسیدم یک دکتر فوق تخصص گفت چون تپل مپله باید زودتر از بچه های دیگه مولتی ویتامین و آهن بخوره.

پسر من اینطوری بود ولی تا دو سه ماه اولش گفتن تشنج میکنه کلی ترسوندنمون ولی بعد کلی دوندگی فوق تخصص ...

عزیزم لرزش پسرتون چه جور بود؟ پسرم ۷ماهشه وقتی از خواب بیدار میشه سرشو میاره بالا بعدسرش لرزش ریز داره ..اگه میشه جواب بدین خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لرزش پسرتون چه جور بود؟ پسرم ۷ماهشه وقتی از خواب بیدار میشه سرشو میاره بالا بعدسرش لرزش ریز دا ...

پسرمن ازبدو تولد تا حدود دو سه ماهگی دست وپاهاش توی خواب لرزش داشت بعد کم کم خوب شد

ان شاالله که چیزی نیست نگران نباش عزیزم

پسر من اینطوری بود ولی تا دو سه ماه اولش گفتن تشنج میکنه کلی ترسوندنمون ولی بعد کلی دوندگی فوق تخصص ...

سلام ببخشید لرزش هاش چجوری بود دختر من از وقتی ب دنیا اومده میلرزه گاهی وقتا بدنش صفت میشه میاد جلو دست وپاهاش کلی دوندگی کردم با کلی ازمایش گفتن تشنج نیس تحت نظر دکتر ولی هنوز نفهمیدن چیه بیشتر طول روز وقتی ی تایمی از یادآوریش میگذره خسته میشه خودشو هی میلرزونه تمام حرکات دیگشم طبیعی و نرماله

2731