2733
2739
عنوان

ازکدوم تیکه کلام نی نی سایتیابدت میاد?

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 38 پست

شاید مثل انیس زبونش تازه باز شده فقط همون جمله ی کلیشه رو بلده استارتر.پس لطفا قضاوت نکن زمین گرده😩😩😩😩

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه مثلا استارتر میاد میگه  شوهرم چند هفتهس  باهام  رابطه نداشته    فوری  یه نفر میاد میگه  من فلان شدم از بس که شوهرم باهام رابطه   داره  

یا یکی میگه شوهرم کتکم میزنه  یکی زود میاد  از  عاشقانه هاش میگه  

عه. همیشه دوس داشتم بدونم کی اولین باراستارتر رو مخفف کرد😆

تا جایی که من یادمه  قبل من از هیشکی نشنیده بودم  ولی چن بار گفتم اسی اسی  بعد اون دیدم همه گیر شد😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

اقدامیا بیایین دور هم باشیم😖😖😖

اه به اقدام حساس شدم

به کلمه ش هااا

وگرنه خود اقدام که عشقه😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738