2733
2734
عنوان

شوهراتون بداخلاقن شا خوش اخلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرشوهر من همه کاری تو خونه میکنه همه لباسها را خانمش جمع میکنه اتو میزنه شب خسته میاد از خانمش میپرسه شام چی بپزم با خستگی شام میپزه جارو میزنه و ..... پولم که حسابی داره خانمش همش باشگاه و دکتر پوست و ..... ولی بداخلاق

برعکسش همسر من دقیقا برعکس هیچ کاری تا ازش نخوام تو خونه نمیکنه خیلی تنبله درآمدش معمولیه خوبه ولی خوش اخلاق

من حسرت زندگی جاریم را میخورم اون حسرت زندگی منو  

نتیجه اخلاقی: هیچ مرد یا زنی کامل نیست و هیچ کسی صد در صد راضی نیست  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2728
برادرشوهر من همه کاری تو خونه میکنه همه لباسها را خانمش جمع میکنه اتو میزنه شب خسته میاد از خانمش می ...

واااا 

کدوم بداخلاقی لباس خانمشو اتو میزنه؟؟؟اینهمه کار میکنه و میگه بداخلاقه؟؟!!

بداخلاق ندیده!!!😉

واااا  کدوم بداخلاقی لباس خانمشو اتو میزنه؟؟؟اینهمه کار میکنه و میگه بداخلاقه؟؟!! بداخلاق ندی ...

باورت نمیشه روزی نیست که اشک زنش در نیاره . خدا شاهده صدای داد و بیدادش که میاد من از ترس نفسم بند میاد. توی جمع بهش بی محلی میکنه و .... 

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2740
شوهر من به شدت بداخلاق و عصبیه من سعی میکنم تا حد امکان باهاش زیاد حرف نزنم چون حتی اگه بگم مثلا فلا ...

عین همسره من.. دقیقا عین خودشه.. منم عین توام

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
کاش میتونستم برا ارامش زندگیت کاری کنم

عزیزه دلم🌹🌹🌹

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

من و شوهرم هم جفتمون بداخلاق میشیم هم جفتمون خوش اخلاق میشیم 

بیشتر خوش اخلاقی. 

نمیشه یه نفر اصن بداخلاق نشه که 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
پدر شوهر و مادر شوهرت رابطشون چطوره؟؟

الان که پیرن باهم خوبن اما مادرشوهرم میگه  قبلا ک جوون بوده خیلی دعوا داشتن و کتک کاری

الان که پیرن باهم خوبن اما مادرشوهرم میگه  قبلا ک جوون بوده خیلی دعوا داشتن و کتک کاری

خیلی از اونا الگو میگیرن

مندهمیشه میگم خانمها ب مرور شبیه مادرشوهراشون میشن!

یکی از دلایلش اینکه ک شوهرشون ناخودآگاه باعث میشه شبیه اونا بشن!

منم پدر شوهر و مادر شوهرم خییییلی کم باهم حرف میزنن

الان شوهرمم ترجیح میده کم حرف باشیم!!

اوایل و دوران نامزدی اینجوری نبود اما الان داره کپ پدرش میشه!!

2706