2752
2734
عنوان

🔊🔊🔊خیلی خیلی مهم🔊🔊🔊 همگی بیاین،همه خانوما باید اینو بدونن!

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 45 پست
در اون حدم نیستم عزیزم فقط گاهی... اونم بخاطر حالت روحیمه

من دارم دوره های زوج درمانی میرم و روی همین مسئله کار میکنم.چرا ساده میگیرید این مشکل رو؟همین حالات روحی که میگید باید ریشه اش پیدا بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من دارم دوره های زوج درمانی میرم و روی همین مسئله کار میکنم.چرا ساده میگیرید این مشکل رو؟همین حالات ...

ریشش پیداس...چن وقته بچه میخوایم ولی نمیشه من از لحاظ روحی داغونم‌‌‌...کل رفتارم تغییر کرده

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفاتون درست ولی من خیلی سردم و همسرم برعکس من...اکثرا هم ارضا نمیشم..ن روحی ن جسمی...

میتونه دو تا علت داشته باشه،

اول به خاطر تغذیه،

برو به سمت گرمیجات.

دمنوش دارچین عسل هر روز،عسل سیاهدونه،خرما،ترک گوشت مرغ و گوساله،مصرف گوشت گوسفند.

دلیل دومشم میتونه این باشه که شاید اصلا لذت رابطه رو تجربه نکردی که بدونی چجوریه و دلت بخواد!

از همسرت بخواه کارایی که دوس داری رو واست انجام بده تا بتونی به ارگاسم برسی.

لذتشو که تجربه کنی دیگه بدت نمیاد

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
میدونستم همه ایناروولی بیانتون خیلی شیواوخودمونی بود لااایک

ممنون❤

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
2731
میتونه دو تا علت داشته باشه، اول به خاطر تغذیه، برو به سمت گرمیجات. دمنوش دارچین عسل هر روز،عس ...

مرسی جانم

ولی گفتم ک همیشگی نیس گاهی..البته جدیدا زیاد شده

ریشش پیداس...چن وقته بچه میخوایم ولی نمیشه من از لحاظ روحی داغونم‌‌‌...کل رفتارم تغییر کرده

این روحیه ت روی روند بچه دارشدنتم تاثیر منفی داره.

من از خیلیا شنیدم درست زمانی که زدن به بیخیالی و خوش و خرم بودن باردار شدن.

سرتو گرم کن،برو باشگاه پیاده روی مطالعه کن.

یه مدت به بچه فک نکن به خودت برس ،رابطه عاطفیتو با همسرت تقویت کن

این روحیه ت روی روند بچه دارشدنتم تاثیر منفی داره. من از خیلیا شنیدم درست زمانی که زدن به بیخیالی و ...

میدونم چی میگی ولی دست خودم نیس

میدونم چی میگی ولی دست خودم نیس

احتمالا خودتو حبس کردی تو خونه و حال و حوصله هیچ کاریم نداری صبح تاشب تو فکر بچه ای

احتمالا خودتو حبس کردی تو خونه و حال و حوصله هیچ کاریم نداری صبح تاشب تو فکر بچه ای

دقیقا😊

شرایط کاری شوهرمم طوریه اکثرا نیس و من خونه تنهام

دقیقا😊 شرایط کاری شوهرمم طوریه اکثرا نیس و من خونه تنهام

همینه دیگه،

این کارایی که گفتمو انجام بدی ورزش کنی بری پیاده روی انرژی مثبت داشته باشی علاوه بر اینکه روحیه ت مثبت میشه یه شوک هم واسه بدنته، 

خدا رو چه دیدی شاید بدنت با یه شوک پذیرای بارداری شد!😉

یه بیبی چک بگیر خودت با خودکار مثبتش کن بزار یه جا دم دستت که همیشه ببینیش،عکس یه نی نی جیگر طلا و خوشگلم بزن یه جا به دیوار که همیشه جلو چشمت باشه.

هر لحظه با دیدن اینا لبخند بزن و خدا رو شکر کن واسه داشتنشون تا معجزه لبخندو ببینی تو زندگیت😍

من میترسم بعد یه مدت رو به سردی بریم‌البته خداروشکر همسرم حواسش هست ولی هنوز اول راهیم خیلی ترسو ام ...

ترس نداره دخی، فقط لذت بردن از همدیگه ،از جسم هم از احساس هم، بشه عادتتون.

حالا چه با یه بوسه چه با جملات عاشقانه چه با رابطه.

تا وقتی همیشه احساستونو به هم ابراز کنین هیچوقت سرد نمیشین.

اینو یادت نره تداوم عشق توی زندگی نیاز به خلاقیت و تلاش داره، برای سر حال نگه داشتن عشقتون باید هممممیشه خلاق باشی.

یه دوستی دارم بچه بزرگش 20 سالشه اما یه کارایی میکنه واسه شوهرش یه جوری عشق بازی میکنن با احساس هم که آدم لذت میبره از این همه نشاطی که توی رابطشونه.

مثلا از قبل روی کاغذ رنگیای مختلف جملات عاشقانه مختلف نوشته بود آماده کرده بود یه روز که شوهرش صبح مونده بود خونه و دوستم بیرون کار داشت میز صبحونه رو براش چیده بود با اون کاغذ رنگیا و رفته بود.

ماشالله به حوصلش ...ینی بعد یه مدت عادی نمیشه؟؟؟

عجیب همو دوس دارن.

یه عشقولانه هایی دارن که آدم باورش نمیشه بعد این همه مدت زن و شوهر اینجوری باشن .