2737
2739
عنوان

هم اتاقیام رفتن بیرون منو نبردن😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 66 پست
اختلاف مذهبی داریم...اونا خیلی مذهبین ما خیلی مذهبی نیستیم من حتی نماز هم نمیخوندم..الانمو نگاه نکنی ...

ببین عزیزم خب تو با خانوادشم ازدواج میکنی یه جورایی چون نمیشه که فردا اونا روضه میگیرن مثلا تو نری بعد میگن نیومد شهرت دعوا درست کنه .اخییییی چه قشنگ نماز خوندیی .تازشم خدا خیلیییی نگاهت میکنه ها عزیزم چرا این همه به خدا تیکه میندازی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂. یاد فیلم دلشکسته افتادم 😂😂😂.الان تو چه جوری بشی خانوادش میگن اوکی ؟؟اصلا راهی داره بگن اوکی ؟؟.با مامانش حرف میزنی ؟یعنی خانوادش میدونن با توعه دیگه .میگم چرا یه مشاور خوب نمیرین یکی که با خدا باشه و یپبا تجربه .برین بگین چه کنیم با خانوادش 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
ببین عزیزم خب تو با خانوادشم ازدواج میکنی یه جورایی چون نمیشه که فردا اونا روضه میگیرن مثلا تو نری ب ...

اخه دیگ خسته ام از خدا😂😂 .همین الان با اینکه من شهر دیگ ای درس میخونم مشکل دارن😁باید خیلی جاها چادر سرم کنم ..خیلی جاها برم یه سری تیپ های خاص ..ولی در موردش با من حرف نمیزنن چون من حاضرم موافقت کنم..روزی که انتخابمو کردم تصمیم گرفتم پای همه چیش وایستم..مشاور هم میریم دیگ نهایتا ..فعلا همزمان با کار کردن و پول جمع کردن داره خانوادشو راضی میکنه ..میگه حداقل چند یال دیگ باید کارکنم.. ولی بخداوندیه خدا خسته ام..

امضام نیومد:|👐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دیگ خسته ام از خدا😂😂 .همین الان با اینکه من شهر دیگ ای درس میخونم مشکل دارن😁باید خیلی جاها چا ...

الهی عزیزززم ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد .یه مشاوری برطن فقط با خدا باشه و کاربلد .توکل ب خدا .اسون همو نباسد ب دست بیارین 😂😂😂 تازه هنوز کم سنی .هی خواهر برو خداتو شکر کن میبینیش و تازه فقط جایی که درس میخونی دوره. (حتی عکسشم ندارم 😢).خدا بزرگه. الان با خدا در بیافتی که حل نمیشه .راستی الهی عزیزم ببین خدا داره میبینه غر میزنی ولی بازم مهربونه. ان شاالله که مشکلات حل بشه و روزی برسه حداقل بچه های ما درگیر این احساسات و عشق ها و رابطه ها نشن همون اول ازدواج کنن اخه چرا ازدواج انقد سخت شده 😩😩😩😩😩😩😩😩.تو هم سر خودتو گرم کن از خدا بخواه هر چی صلاحه بشه چله زیارت عاشورا ب روش ایت الله حق شناس با اعمه حرف بزن .خیلی خوذمونی و صمیمی ولی با احترام .امام زمان مهربون ترین پدری که میشناسی .زوری نخوا از خدا ادم مثل چی  پشیمون میشه خدای نکرده   بگو خدا هر چی صلاحه .

راستی  استاد راعفی پور ی چند تا سخنرانی جوانان و ازدواج و روانشناسی زن و مرد داره حتما گوش کن حوصلتم سر نمیره 

2728
الهی عزیزززم ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد .یه مشاوری برطن فقط با خدا باشه و کاربلد .توکل ب خدا .اسو ...

انسالله هم خدا به شما بده اونی که میخوای و هم به من❤تازه دیگ مستاصل شدم رفتم سراغ سیگار😅😅ارومم نمیکنه تازه ..ولی اگر بدونه خیلی ناراحت میشه

انسالله هم خدا به شما بده اونی که میخوای و هم به من❤تازه دیگ مستاصل شدم رفتم سراغ سیگار😅😅ارومم نمی ...

یا میزاری کنار یا من ام و تو و اون اقا پسره 😕😕😕😕😩😩😩 نکش ببینم مگه دست خودته .خاک برسررم فردا نفس کم میاری موقع رابطه .و ...بابا میخوای سرطان بگیری زلونم لال .نکش جون  مامانت نکش😉😉 حالا هر وقت تونستی بکش جون مامانتو قسم دادم هااا .همین مونده معتاد شی دیگه هیچی اصلااا .نکششششش ای خداااااا .بگو نمیکشم قول بده بهممم. 

یا میزاری کنار یا من ام و تو و اون اقا پسره 😕😕😕😕😩😩😩 نکش ببینم مگه دست خودته .خاک برسررم فردا ...

اخه خیلی ناراحتم😞 تا یه نیم ساعت میرم بعد مدت ها ببینمش مامانش انقد زنگ میزنه انقد زنگ میزنه تو نمیدونی که ..الانم یه عالمه مدته میخوام ببینمش هی جوز نمیشه😭دعا کن بتونم ببینمش این هفته ..  دلم تنگ شده تازه کار واجب دارم باها‌ش..

چشم❤