2737
2734
عنوان

کسایی که از طلسم سر در میارن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 42 پست
قدیما مامان بزرگ من برای فتق بچه همچی چیزی درست میکرد طلسم و سکه؟ چه ربطی دارن

ولی خوب استارتر میگه تازه ازدواج کردم مهم اینه  پارچه دوخته شده تو خونش چیکار میکرده

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خوب استارتر میگه تازه ازدواج کردم مهم اینه  پارچه دوخته شده تو خونش چیکار میکرده

اخه اصولا جعبه های خیاطی شبیه موزه س هرچی خرده ریز عتیقه س اونجاس

مال ما که اینجوریه

بعد این جعبه از نسلی به نسل بعد منتقل میشه😂😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اخه اصولا جعبه های خیاطی شبیه موزه س هرچی خرده ریز عتیقه س اونجاس مال ما که اینجوریه بعد این جعبه ...

راست میگی اینم هس شایدم جعبه خیاطی استارتر مال کسی بوده باید خودش بیاد بپرسیم😂

🖤
2731
راست میگی اینم هس شایدم جعبه خیاطی استارتر مال کسی بوده باید خودش بیاد بپرسیم😂

من چند وقت پیش یه قرآن خیلی کوچیک زیر پتوی بچه پیدا کردم زیاد شک نکردم، متاسفانه بچم فوت شده، نمیدونم کسی هم ندارم ک از دعا اینا سر دربیاره؟ بعضا قبلنا روی بازوهام یه خط خیلی کمرنگ کبودی میدیدم بدون اینکه علتشو بفهمم، نمیدونم باید چکار کنم

Live For Yourself
من چند وقت پیش یه قرآن خیلی کوچیک زیر پتوی بچه پیدا کردم زیاد شک نکردم، متاسفانه بچم فوت شده، نمیدون ...

اخییی عزیز دلم خیلی ناراحت شدم😞

من خودمم ب طلسم اعتقاد دارم ولی خودم برم انجام بدم ن یبار رفتم واسه هفت پشتم بس بود بدبیاری پشت بدبیاری تمومی نداشت

🖤
2740