2733
2739
من ي هفته همسرم تهران بود تازه برگشتن من سعي كردم از روال عادي كمي شادتر باشه محيط خونه با همسرمم ...

انقد شرایط کاریش مذخرفه

که وقت نداره و هیچتا اینارو نداره یعنی تلگرام اینا

واسه تنهاییام و دلتنگیام اینجام  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزار یه خاطره برات بگم من واسه فرصت مطالعاتیم ۶ ماه خارج از کشور رفتم تنهایی بعد من از ایران یه خواب ...

😯😯😯چقدر ترسناک

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
انقد شرایط کاریش مذخرفه که وقت نداره و هیچتا اینارو نداره یعنی تلگرام اینا

اووو

چه سخت

اين نرم افزارهاي وطني رو هم نميتونه داشته باشه

مثل سروش؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
اووو چه سخت اين نرم افزارهاي وطني رو هم نميتونه داشته باشه مثل سروش؟

ایتا و سروش داره

وقتی پیشمه یادش میاد نگاش کنه

تو این فازا نیس

منم بکارم نمیاد

من از تنهاییهای بی برنامه خستم

واسه تنهاییام و دلتنگیام اینجام  
😯😯😯چقدر ترسناک

واقعا شبا یه چاقو کنارم میزاشتم میخابیدم حالا ماورائیش یه ور میترسیدم کسی بیاد داخل چی کار کنم اصلن هر شب یه سکته میزدم وقتی یه همخونه اوند برام هی تند تند براش چای و خوردنی میبردم حیف فارسی نمیدونست وگرنه دقه به دقه قربون صدقشم میرفتم😂😂😂 

واقعا شبا یه چاقو کنارم میزاشتم میخابیدم حالا ماورائیش یه ور میترسیدم کسی بیاد داخل چی کار کنم اصلن ...

😂😂😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2738
ایتا و سروش داره وقتی پیشمه یادش میاد نگاش کنه تو این فازا نیس منم بکارم نمیاد من از تنهاییهای ب ...

ماموريت خبر نميكنه كه

تو سعي كن شرايط شاد براي بچه هات بسازي

غير اين باشه بايد فقط حرص بخوري

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻