2737
2734
عنوان

دلم برای دوران بارداریم تنگ شده😕

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 36 پست
عزیزم قدمش مبارک باشه هواخوری عالیه اما حتماااا با یه مشاور خوب در ارتباط باش

ممنونم عزیزم...لحظه ای از بچم چشم برنمیدارم که مبادا این روزا رو هم از دست بدم ولی خب از طرفی این فکرارو درمورد همسرمم دارم...خیلی داغون شدم از نطر روحی

کسی نیست که بیاد پیشم باشه...همه کار و زندگی دارن..خونه مامانمم نمیتونم برم 

سعی کن یکم بزرگتر شد بیرون بری هوا ازاد خیلی خوبه..یه دوران از زندگی ک باید سعی کنی سخت بهت نگذره..بزار بزرگتر بشه شیربن کاری ک میکنه فکر و خیالات هم کم کم میره انشالله 

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن یکم بزرگتر شد بیرون بری هوا ازاد خیلی خوبه..یه دوران از زندگی ک باید سعی کنی سخت بهت نگذره..ب ...

مثل دیوونه ها یا شکمم تو آینه نگاه میکنم و خودمو تو اون موقع ها تصور میکنم...یا یکسره بالای سر بچم نشستم و اون رو نگاه میکنم که حسرت این روزا رو نخورم

2728
مثل دیوونه ها یا شکمم تو آینه نگاه میکنم و خودمو تو اون موقع ها تصور میکنم...یا یکسره بالای سر بچم ن ...

طبیعی عزیزم نگران نباش یکم زمان میخوای تا عادت کنی ...کم کم عادت میشه برات .خدا برات حفظ ش کنه 

الهم صل علی محمد و ال محمد