2733
2739
عنوان

تهوع

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا جواب بدین  من که دیگه یه روزایی که هیچ م نیست  بعد ظهر ها تهوع و تپش قلب میگیرم&n ...

آره عزیزمممعین من.دقیفا بعد از عروسیم اینطور شدم.

تپش قلب شدید.همراه با پانیک .آنقدر تپش قلب و تهوع می‌گرفتم که به دفه بهم شوک وارد میشد .یکی دو بار غش کردم.

خیلی بد بود .مثلاً فک کن خوووبم خوب بودم ها اما یه دفعه تپش قلب و تهوع و ترس.تمام بدنم سست میشد.حس مرگ داشتم.

منم خیلی با همسرم مشکل پیدا کردم.من حتی پیش روانپزشک رفتم و دو سال تحت درمان بودم اما انگاااار ن انگار.

تا اینکه زنجبیل رو  خوردم.

ببین باید یک تکه مثلاً به اندازه یک بند انگشت زنجبیل تازه رو رنده کنی بریزی توی آب جوشیده.هم بزن و با قاشقچی زنجبیل ها ر فشار بده تا عصارش خوب با آب مخلوط بشه.بعد هم میتونی با عسل یا بدون عسل بخوری.

اگه دوست نداشتی خود زنجبیل های رنده شده ر بخوری مشکلی ندارن.فقط خوب هم بزن که حسابی عصارش در بیاد و با آب مخلوط بشه.بیست دقیقه قبل از غذا بخور.مطمین باش خوب خوب میشی.فقط هر روز این کارو قبل از ناهار و شام انجام بده.نتیجه میگیری باور کن من یک هفته ای نتیجه دیدم.

عشق را باور کن،عشق را با خوب و بدش باور کن،باور عشق زیباترین عشق خداس...
تروخدا جواب بدین  من که دیگه یه روزایی که هیچ م نیست  بعد ظهر ها تهوع و تپش قلب میگیرم&n ...

راستی حتما ی آزمایش کلی بده.من خیلی تپش قلب داشتم و حس افسردگی شدیییید.

آزمایش دادم کم خونی شدیییییید و کمبود ویتامین دی داشتم.به خدا با ی دوره قرص آهن خوب شدم.چقدر ناراحتم دو سال از زندگی مو رفتم پیش روانپزشک دیوونه و چ فرصتی بدییی می‌خوردم ب خاطر کم خونی و کمبود ویتامین دی.

عشق را باور کن،عشق را با خوب و بدش باور کن،باور عشق زیباترین عشق خداس...
2728
اره گاهی اوقات یچیزی مثه دلشوره شدید و تهوع 😔

سلام خانومي من مشکل شمارو دارم ياده گذشته که حالت تهوع ميگرفتم بخاطر مشکل روحي ولم نميکنه و بزور غذا ميخورم خوب شدين شما ؟اگه شدين با چه دارويي خواهش ميکنم ميخام ب دکتر اعصابم بگم بنويسع

خدا پانيک و اضطراب به هيچکس ندهههههه
2738