2733
2739
عنوان

حق با کیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 17 پست
خیر اگه واسه سفر سیاحتی میرفت بله حق داشتی ولی زیارتیه اولا که واسه اربعین دستورالعمل اومده که راحت ...

چه دبطی به نوع سفر داره همین که واسه من وقت نداره واسه جای دیگه وقت داره حس بدیه

اره دقیقا...مسافرت مسافرته دیکه یکی با کربلا حال میکنه یکی با پاتایا...مهم اینه وقت نمیزاره با من بر ...

از نظرمن که... همینکه رضایت همسر براش مهم نیس برای باطل بودن قصد زیارتش هم کافیه.....حالا باز برن کار خودشون رو کنن

خود امام حسین هم بنا به ضرورت حمایت از خانواده اونسال  حج کامل نرفت... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

عزیزم ما خانوما چون دوست حرف بزنیم و محبت کنیم و محبت ببینیم، دوست داریم زیاد کنار همسرمون باشیم، آقایون مثل ما نیستن،ذهنشون و فکرشون متفاوته. به نظر اونا وقتی سر کار میرن و تلاش میکنن برای خانواده،کافیه. 

شما اول راه هستی دلت میخواد از کنار همسر بودن کیف کنی، ایشون دلش میخواد بره کربلا و کیف کنه! نمیشه بگی تو کیف نکن تا من کیف کنم. باید یه برنامه ای بچینی تا هر دو تون به خواسته ها تون برسید. مثلا بگو من خیلی دوست دارم پیش من باشی ولی چون دوست داری بری،مخالفت نمیکنم. ان شاءالله بعد با هم یه مسافرت بریم.یا اگ میتونی تو همین سفر همراهش برو

اگر از همین اول ازدواج با خواسته هاش مخالفت کنی این میره تو ذهنش که با ازدواج محدود شده و این طوری کم کم ازت فاصله میگیره.البته تو زندگی مشترک تو هم حق داری نظر بدی ولی با شناخت از تفکرات همسرت ، همراه با سیاست و دلبری های زنانه، بهتر میتونی نظر بدی و باموافقت همسرت روبه رو بشی

موفق باشی