2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عمل راضی بودی درد و کبودی داشتی کشیدن اون تامپون بینی درد داشت ؟چقدر بعد تونستی راحت کارا تو و کا ...

درد و‌کبودی کم داشتم تامپون هم دکتر من نمی ذاره کلا

در کل یه هفته بعد عمل اوکی میشی

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
از عمل راضی بودی درد و کبودی داشتی کشیدن اون تامپون بینی درد داشت ؟چقدر بعد تونستی راحت کارا تو و کا ...

سلاک‌شما پلاسما انجام دادی؟؟دیروز من رفتم پلاسما کردم البته بینی من‌سرش یکم‌گوشتیه وبقیه غضروفه..ولی یکی از دوستانم همین جایی که من رفتم‌انجام داد کلی تغییر کرد فقط بایک جلسه

2728

من توو نیشابور توی یه کلینیک زیبایی انجام دادم پیش خانم تاجیک و راضی بودم فک کنم این خانم دکتر مشهد و سبزدار هم میره

اونایی که میگن تاثیر نداره بخاطر اینه که خیلی بینیشون بزرگ و سفته و نیاز به جلسات بیشتری داره و اونایی هم که میگن ردش میمونه یک علت بخاطر نوع پوست و مراقبتهاش هست و علت مهمترش هم بیشتر بخاطر اینه که مراقبتهای بعدشو جدی نمیگیرن و اون چربی که میاد بیرون از بینی در هر دوساعتی حداقل تمیز نمیکنن  و سه روز حموم نرن و مدام زینک و تترا بزنن، اب هم زیاد نمیخورن توی این دوران باید مدام اب و میوه بخوری و قرص اناناس و ویتامین سی  و  اب هویج و گوجه فرنگی، ترمیم کنندت هم باید عالی باشه

بچه رو هم اگه زیرشو تمیز نکنی و مراقبت نکنی همه بدنش لک میشه. 

آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
2738