2733
2734
عنوان

دیشب فهمیدم شوهر نامردم هنوز به عشق سابقش فکر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10181 بازدید | 85 پست
یازده بار سوره کوثر رو به نیت از اینکه مهرش از دل شوهرت بره به سمت شوهرت ویازده بار به سمت خونه اون ...

نه ببخشید اشتباه گفتم یکی یه بار گفته بود ولی حالا سرچ کردم تو اینترنت دیدم گفته 9 بار اونم بسمت خونه دختره که فقط ازتون دور باشه

تهدید که هیچ وقت نمیکنم  راه خوبیه حتما امتحان میکنم عزیزم  ان شاالله جواب بده  هم ...

پس اونم داره یه کرمی میریزه ....میترسن بگم برو پته اش رو بریز رو آب ...بدتر بشه طلاقش بده شوهرت بیاد سر تو آوار بشه

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ببخشید اشتباه گفتم یکی یه بار گفته بود ولی حالا سرچ کردم تو اینترنت دیدم گفته 9 بار اونم بسمت خون ...

هی خواهر نمیدونم خونش کجاست که 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
پس اونم داره یه کرمی میریزه ....میترسن بگم برو پته اش رو بریز رو آب ...بدتر بشه طلاقش بده شوهرت بیاد ...

اره کثافت 

یه جا سوییچی اورده بودن انداخته بودن تو مغازه شوهرم (البته اگه شوهرم راست بگه و باهم قراری چیزی نداشته باشن) از اینا هست که دوتاست قلب از وسط شکسته رو هر تیکه اش اول اسم میزنن 

رو یکیشون زده بود ام یکی هم اس 

اول اسم‌شوهرم و خودش 

2728
اره کثافت  یه جا سوییچی اورده بودن انداخته بودن تو مغازه شوهرم (البته اگه شوهرم راست بگه و باه ...

خدا انتقامتو ازشون بگیره ....

خواهش میکنم مواظب اسم دخترت باش 

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
خدا انتقامتو ازشون بگیره .... خواهش میکنم مواظب اسم دخترت باش 

ان شاالله 

اسم دخترم زشت ترین اسم دنیام بذارم نمیذارم شوهرم انتخاب کنه 

2740

تاپیک جان ادمایی مثل شوهرت مریض هستند. ازینکه تورو اذیت میکنه لذت میبره چون کمبود محبت داره و میخواد اینطوری اون تشنگیشو برطرف کنه... من یه دخترم اگه یکیو دوس داشته باشم تحت هیچ شرایطی نمیذارم بره اونا ک دیگه پسرن اگه واقعا نفر قبلی ایده الش بود نمیذاشت بره. دیگه خودتو درگیر نکن به خودت افتخار کن و مغرور باش تا شوهرت جذبت بشه