2752
2734
عنوان

کیا نامزدن؟یامتاهلا بیاید درباره دوران نامزدیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 28 پست
ب نام خدا  تو عقدم  جشن عقد کنون نگرفتم چون سمت شوهرم نذاشتن هه الکی بهونه اوردن  ...

خوب کاری کردی عزیزدلم بهتر کلا خوب باشن یا بد ادم باید یه حدی داشته باشه 

اشکال ندازه که ایشالا عروسیتو جوری ک دوست داری بگیر ان شالله همیشه باهم خوی باشید خوشبخت بشید جشن و مراسم خیلیم مهم نیست

هیچی شمام بیا تعریف کن چیکار میکنین کجا میرید چن ساله باهمین 😁😂

والا ما سه ساله باهمیم و الان سه ماهه باهم نرفتیم بیرون شهرامون از هم دوره مام مجبوریم دوریو تحمل کنیم دوسپسرم تازگیا معاف شده کار نداره پدرشم سخت مریضه دعا کن دوستم ک زوده زود ازدواج کنیم خسته شدم ازین بی تکلیفی

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا ما سه ساله باهمیم و الان سه ماهه باهم نرفتیم بیرون شهرامون از هم دوره مام مجبوریم دوریو تحمل کن ...

عزیزم همه چی درست میشه منم ۳ ۴ سال این بلاتکلیفی و دوری وسختی رو تحمل کردم و کاملا درک میکنم که چقد سخته اخراشم دیگه خسته شده بودم میخواستم بهم بزنم تازه الان یکم داره کارامون راه میفته اونم هنوز همه چی صددرصد نیست

عزیزم همه چی درست میشه منم ۳ ۴ سال این بلاتکلیفی و دوری وسختی رو تحمل کردم و کاملا درک میکنم که چقد ...

نامزد کردید؟دوستم این معافیتم نداشت نمیدونستیم معاف میشه یا نه ک خداروشکر با هزار تا نذر بلاخره شد تازه ی هفته نمیشه ک معاف شده کارتش نیامده حالا تا زمانی ک کارت نیاد نمیتونه بره دنبال کار ک بعدشم پدرش سرطان بدخیم داره متاسفانه دکترا جواب رد دادن ان شالله ک خوب بشه اما خدا نکرده ب اونم چیزی بشه من دیگه نمیدونم چ خاکی سر بریزم

نامزد کردید؟دوستم این معافیتم نداشت نمیدونستیم معاف میشه یا نه ک خداروشکر با هزار تا نذر بلاخره شد ت ...

نه هنوز بابام گفته بود بعدمحرم و صفر

فعلا رفت و امدداریم اما بابام جواب قطعی نداده چون ما کلا باید از صفر شروع کنیم چیری نداره خداکنه بابام قبول کنه 

من میدونم که میتونه زندگی خوبی بسازه

خداروشکر سربازی رفته مشکل اینو نداشتیم

ایشالا بابای دوست شمام خوب میشه مام یکی از اشناهامون سزطان داشت وضعش خیلی خراب بود اما خوب شده

هرچی قسمتتون باشه ایشالا که همه چی درست میشه

ای بابا نامزدیم خانواده م نمیزارن عقد کنیم مامان بابام یکم درگیرن الانم با نامزدم دعوامه بی دلیل بهم تهمت زده تاپیکشم زدم از اونموقع تا الان دعواییم حرف تو شرش نمیرع دارم دق میکنم

نه هنوز بابام گفته بود بعدمحرم و صفر فعلا رفت و امدداریم اما بابام جواب قطعی نداده چون ما کلا باید ...

الهی امین ایشالله خوشبخت بشید

ای بابا نامزدیم خانواده م نمیزارن عقد کنیم مامان بابام یکم درگیرن الانم با نامزدم دعوامه بی دلیل بهم ...

اخی عزیزم ایشالا که همه مشکلاتتون حل شه و زودتر هرچی به صلاحتونه پیش بیاد