2737
2734
عنوان

حس میکنم جا موندم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 18 پست
خداروشکر ...کاش سال دیگه منم دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرمون باشم

ایشالا 🤲🙌

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
درسته ولی اینارو دیدم حس بدی به خودم پیدا کردم

ببین من خودم سال دوم دانشگاه قبول شدم، دوستم که باهم میخوندیم همون سال اول تکنسین اتاق عمل قبول شد دانشگاه دولتی. نمیدونی چه حالی داشتم من هیچی قبول نشدم و اون دولتی و روزانه. الان سالها میگذره من ارشد حسابداری خوندم و الان شاغلم و به شدت عاشق شغل و کاری که میکنم هستم، ولی دوستم یه سال تو اتاق عمل کار کرد دید روحیه اش نمیگیره و سریع بچه دار شد و همه چیز رو بوسید گذاشت کنار!

میخوام بهت بگم زندگی میدون مسابقه نیست که هرکی زودتر میره برنده باشه و هرکی دیر بره بازنده. ما همه سرجایی که باید باشیم هستیم. شما تازه اول جوانی هستی و کلی راه در پیش داری. این غصه های الکی رو بریز دور و بشین یه برنامه درست و حسابی برای خودت بریز و آیندت رو از امروز پایه ریزی کن‌ . از هرکی و هرچیزی هم که بهت انرژی منفی میده دوری کن

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم

خواستم یه مطلبی رو بهت بگم..

برادر من از عاشق رشته پزشکی بود .. سال سوم دبیرستان توی کنکور آزمایشی ، پزشکی بین الملل قشم قبول شد ..

اون سال میتونستیم براش رزرو کنیم ولی خب مطمئن شدیم سال بعد هم میتونه همینو قبول شه !

اما کنکور سال آخر رو که داد قبول نشد .. پرستاری مازندران قبول شد ..

با ناراحتی تمام رفت .. سه چهار ترم ، معادل دو سال از عمرش ، خودشو مجبور کرد که پرستاری بخونه ..

ولی میگفت دوست ندارم دکترا بیان بالا سرم بهم دستور بدن .. این چیزا تو کتش نمیرفت ..

خلاصه با اینکه فکر میکرد از تمام دوستاش عقب میوفته ، دو سال بعد انصراف داد !!!!!! یک سال درس خوند !!!!!

بعد دامپزشکی قبول شد و رفت شیراز ....

خیلی از دوستاش درسشونو تموم کردن یا دارن تخصص میگیرن ...

اما خوشحالم که یه رشته ای رو میخونه که دوست داره ....

خیلی هم موفقه و مقالاتشو هم از آمریکا تایید کردن ...

تو هم همونی بشو که میخوای ... دو سه سال رو میشه جبران کرد ، یه عمر که نیست .......

برات بهترینا رو آرزو میکنم عزیزم ........ با قدرت ادامه بده ....

سلام گلم خواستم یه مطلبی رو بهت بگم.. برادر من از عاشق رشته پزشکی بود .. سال سوم دبیرستان توی کنکو ...

چه عالی... مرسی از حرفای قشنگت خیلی انرژی گرفتم ممنون 🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌸

2728