2733
2734
عنوان

تنبلی در اوایل بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 37 پست
عه چ سخت بوده براتون.  دوقلو هم ک همه حالتها و سختی هاش دوبرابره. برا منم دعا کنید این روزها ...

تهوع سخت ... خ فعال بودم ... سبک ...توی هر دو بارداریم از شوهرم متنفرررررررررر بودم ... از بوی مرغ بدم می اومد..... وحشتناک گرمم بود طوری که از اسفند مارسال کولر روشن می کردم شبانه روز😅

میدونی چیه من طبق بدن خودم ک کلی ترشح داشتمو یکمم زیردلم درد میکرد گفتم حتما امروز تخمکگذاریمه اما ک ...

خب شاید زود اقدام کردی ک کیت نشون نداده.

انشالله ک خیره. از الان ذهنتو درگیر نکن. 

خدایاشکرت🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهوع سخت ... خ فعال بودم ... سبک ...توی هر دو بارداریم از شوهرم متنفرررررررررر بودم ... از بوی مرغ ب ...

عه منم خیلی گرممه. روز ب روز هم شدیدتر میشه.

شوهر منم پسر دوس داره

خدایاشکرت🥰
2731
همیشه از این حرف ک اوایل مث فرفره کار میکردم تعجب میکنم آدم با اون همه تغییر هورمونی یهویی،چطوری میت ...

بخدا من از قبلم زرنگتر شده بودم. اصلا هيچ تغييري نكردم و خسته نبودم جوري كه مامانم و مادرشوهرم باهام غر ميزنن همش كه يه كم بشين همش درحال كار كردني. خوابمم خيلي خيلي كمه صبحا ساعت ٨ صبح بيدارم. بدن هركس با كسي ديگه فرق داره عزيزم

بخدا من از قبلم زرنگتر شده بودم. اصلا هيچ تغييري نكردم و خسته نبودم جوري كه مامانم و مادرشوهرم باهام ...

آره خب فرق داره من اوایل همش خسته و خواب ولی خب الان یجا بندنمیشم شبا۱ میخوابم صبحا۵ونیم بیدارم😣

👪
2740