2733
2739
عنوان

خوابگاه چجوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 35 پست
به منم گفت چندبار دیر اومدی همش ۵ دقیقه ای بودا حالا بعد گفت میری کمیته یا کلا میری امشب زمان مام ...

چه بیشعوری بود😑

🌈 به کوتاهی آن لحظه‌ی شادی که گذشت، غصه هم می گذرد🌵
همه طور آدمی تو جامعه هست نمیشه آدم نره بیرون که میشه؟؟  بهتر اطرافیانش و درست انتخاب کنه، بنظ ...

ولی میشه پیشگیری کرد اگر واجب نباشه نیازی نیس بره خابگاه چرا بری تو محیطی قرار بگیری که میدونی دختر خراب زیادن حتی باهاشونم دوست نشی یه جا میخوابی باهاشون غذا میموری وزندگی میکنی حالم از خوابگاه بهم میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر عزیز اومدم پستای بچه هارو خوندم کپ کردم نمیدونم اینا تو چه خ ابگاه هایی زندگی کردن ک انقدر بد گفتن از خوابگاه ها ‌..

آدم هایی ک توی خوابگاه زندگی میکنند همون ادم هایی اند ک دارن تو دانشگاه باتو درس میخونند.

دقیقا همون ادم هایی اند ک داری توی جامعه میبینی.

همه جا هم خوب و بد هست.

قرار نیست ک باهمه دم پر بشی.حداکثر ظرفیت یه اتاق بزرگ توی خوابگاه فوقش ده نفره .

فقط باید باهم اتاقی هات باهم کنار بیاید.برای مثال یکی گرمشه یکی سردشه.یکی شبا زود میخوابه..یکی دیر میخوابه.. یکی بیدار میمونه و تلفنی پچ پچمیکنه بقول کاربرا یکی بیدار میمونه ک درس بخونه.

همه باید باهم کنار بیاید و بهم احترام بذارید.من دوترمم اتاقم ده نفره بود(ک اتفاقا بیشتر خوش میگذشت)

یه ترم سه نفره و یه ترمم چهار نفره. فرقی نمیکنه چند نفرید چون بهرحال ادما باهم فرق میکنند.

من خودم بشخصه شبا نمیتونستم بیدار بمونم.ولی ب اونی ک بیدار میموند هم کاری نداشتم.چون اونی ک میخواست درس بخونه میرفت سالن مطالعه.اونی ام ک تلفن  و ‌...یا میرفت تو راهرو یا خودش شعور داشت اروم صحبت میکرد..در کل زندگی دیگران بمن ربطی نداره ک بگم تو چرا شب درس میخونی یا چرا دوس پسر داری با اون حرف میزنی یا چرا با شوهرت دعوات شده  و ...

تو مثل گذشته از هرکی خوشت بیاد و مثل توعه دوست میشی و رفت و امد میکنی پس اهمیت نداره ادم خراب هم تو اتاقت باشه یا نه.

مثل بچگی ها تو مدرسه تو دبیرستان....

اتفاقا وقتی شبانه روز با دوستات کنار هم زندگی میکنید ..با هم میخوابید و بیدار میشید..باهم خرید میرید و نوبتی یا باهم غذا میخورید خیییییلی هم خوش میگذره.

ما خوابگاهمون سه طبقه بود.هر طبقه برا خودش اشپزخونه داشت هر آشپزخونه برا خودش ده دوازده تا اجاق گاز و ظرف شویی داشت.

هر طبقه کلی سرویس بهداشتی داشت

حمام داشت 

نمیدونم اونایی ک میگن ۲۰۰ نفر بودیم و ۴ تا گاز کجا زندگی کردن...😐

در کل نترس فکر کن با دوست صمیمیت شبا باهم تو ی اتاقید تو ی ساختمونید باهم میرید میاید😍😍

حالا ساعتای ورود و خروج خوابگاهم رعایت کنید ک مشکلی براتون پیش نیاد .ایناهمه خاطره میشن😍😘

من حاظرم دوسه سال از عمرمو بدم ولی باز برگردم ب اون دو سالی ک تو خوابگاه زندگی میکردم😎😍

راستی من دانشگاهم دولتی بود.تا سه ترم هم خود دانشگاه داخلش خوابگاه داشت و اونجا بودیم.و کلا ترم ۴ که میشدی باید میرفتی خوابگاه بیرون دانشگاه یا اگه دلت نمیخواست میرفتی خونه دانشجویی میگرفتی ک من باز ترجیح دادم رفتم خوابگاه