2737
2739
عنوان

خدا جونم این یکی رو سالم و سلامت بهم بده.....دیگه تحملشو ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم منم ترسیدم اون شب...نگران نباش .خدا بزرگه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
من هروقت نی نی تکون میخوره یا میترسم سوره توحید وولعصر میخونم ...اونشب هم خیلی ترسیدم پاهام بی حس شده بود اما خداروشکر فرداش رفتم دکتر همه چی خوب بود... البته نوار قلب نگرفتم... چرا نمیای کلوپ مامان خردادیا؟؟؟؟
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
منم هفته ام با شما یکی...
تو سایتها نوشتن جنین با صدای مادرش آروم میشه پس باهاش حرف بزن و ترس رو از وجودش دور کن تو روحیه خودتم تاثیر خوبی داره وقتی میبینی به صدات عکس العمل نشون میده
پسرم آرش خیلی دوست دارم...
2740
امشب کلی با پسرم حرف زدم
و قرار شد فردا به خانم دکتر ثابت کنه مردی شده واسه خودش و اصلان هم نترسیده ، تازه مواظب مامانش هم هست که دیگه نترسه
بعد هم چنتا لگد به دوربین سونو خانم دکتر بزنه
CafeMom Tickers
سلام نازنین جون.وبلاگتو دیدم اشکم در اومد.تورو خدا خودتو ناراحت نکن.چرا میترسی همه چی دست خداست به اون اعتماد کن خودش نی نیتو حفظ میکنه.من تبریزم هر روز هر روز زلزله میشه دیگه عادت کردم البته میترسما ولی با خودم میگم عمر دست خداست هرچی اون بخواد اکثر شبها همسرم هم شبکاره من تنهای تنهام .خونواده منم شیرازن ایشالا همتون از بلا دور باشین.نگران نی نیت هم نباش ایشالا سالمه اگه بخواد الان هم بدنیا بیاد دیگه بزرگ شده .بوووووووووووس