2733
2734
خون تمییز بله  بعد تکون خوردنش ک اونم فک کردم کیسته نرفتم دکتر😒بعد رفتم گفت بارداری🙁

وای چ هیجان انگیز😍😍

من اینسری دوسه روز لک دیدم بعد کلا ی روز پری بودم ب عمرم اینجور نبودم 

دیشبم چپ نافم انقددرد میکرد کارم ب دکتر کشید 

انقد علائم داشتمو دارم نمیتونم باور کنم نیستم 

بیبی هم ک منفیه🙁

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
من تا 4 ماه

واقعا می شه ؟

من 27 شهریور iui کردم . باید 14 مهر پریودبشم ولی 7 مهر پریود شدم ،پریود معمولی و امروز که13مهر هست تازه علائم پریودی مثل درد زیر شکم اومده سراغم در حالی که دیروز پاک شدم ممکنه باردار باشم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله دوستم شده بود.سنش خیلی بالا بود که باردار شد.فکرشم نمیکرد.با درد زایمان فهمید حاملس.فکرمیکرد تک ...

آخی نازی

Smile and embrace this beautiful day take another step toward your dreams today لبخند بزن واین روز زیبا رو در آغوش بگیر امروز یه قدم دیگه به سمت رویاهات بردار

وای منو ترسوندیت😢😢😢😢😢...من نامزدم میترسم باردار بشم

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2731
واقعا می شه ؟ من 27 شهریور iui کردم . باید 14 مهر پریودبشم ولی 7 مهر پریود شدم ،پریود معمولی و امرو ...

والا نمیدونم ک 

من سر در نمیارم چون خودم حواسم نبود ک باردارم 

فقط پاهامو جمع کردنی تو شکمم درد داشتم انگار یه چیزی نمیذاشت 

🤔

2738
خاله دوستم شده بود.سنش خیلی بالا بود که باردار شد.فکرشم نمیکرد.با درد زایمان فهمید حاملس.فکرمیکرد تک ...

زنای سن بالا هی حامله میشن حالا ماها باید تو اوج جوونی برا یدونه بچه بایدکلی عذاب بکشیم 

🧚‍♀️
از لحاظه علمی محاله  معمولا اونایی که می گن پریود میشدیم‌ممی خواستن به کسی بگن باردارن

اتفاقا از لحاظ علمی کاملا میشه ..یعنی من الکی میومدم جون خودمو بخطر بندازم ؟معلومه ن چون اگ همون ماه اول فهمیده بودم ک باردارم کارم ب بیمارستان و جراحی نمیکشید

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
اتفاقا از لحاظ علمی کاملا میشه ..یعنی من الکی میومدم جون خودمو بخطر بندازم ؟معلومه ن چون اگ همون ماه ...

دارن راجع به بارداری با جنین سالم صحبت می کنن 

از لحاظ علمی بارداری با جنینه سالم فاقده خونریزی چون دهانه رحم بستس اگرم انفاق بیوفته هوماتومه و هوماتوم نظم در خونریزی نداره 

خارج رحم و پوچ مسئلس جداست

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️