2737
2734
خدایی خیلی سخته دست تنها

بعدش به من میگه اگه جای من بودی سرکار بودی چیکار میکردی خیلی عوضیه میگم تو حداقل که میای خونه میخوابی نه ناهاری درست میکنی نه کارای خونه رو انجام میدی نه هم بچه داری و شب بیداری داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا اصلا کمکم نمیده نه تو بچه داری نه هم تو کارای خونه، از سرکار که میاد همش میناله خسته ام بعدش ...

شوهره من اولا خوب بود الان یکمی خسته اس وغرغرو شده وغیرقابل تحمل😄🤭من شیرمیدم ضعف میکنم من شب بیداری دارم من بپزبشورمیکنم وکلی کار اقا میره سرکارمیاد میگ پنچرم خسته ام داغونم منم میگم فقط برو ازجلوچشام تا خونتونریختم اونم محومیشه ازخداخواسته اس🤭

من بچه ندارم اما هميشه فكر ميكنم اگه زايمان طبيعي بكنم از شوهرم متنفر ميشم همش اين خاطرات زايمان طبيعي رو ميخونم ميگم چجوري زنها بعد از زايمان كه شوهرشون رو ميبينند ميتونند به شوهرشون بخندن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740
مثلا میگم واسه بچه پوشک بگیر خودشو به کری میزنه از دستش خسته ام بچه مریض میشه میگم بیا ببریمش دکتر م ...

درگیرش کن تو کارای بچه داری تا بدونه سخته 

مثلا بگو نگهش دار یا گریه میکنه بغلش کنه تو غذاتو درست کنی یا حموم کنی 

کم کم خوب میشه

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
امتحان کردم نگهش نمیداره برا همین حالم ازش بهم میخوره

عههه چرا خب اونم باباشه و ب اندازه تو مسئوله

کوتاه نیا راه های دیگه را هم امتحان کن

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔