2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ااخ گفتی انقدر برای تاپیکا عر زدم کور شدم

یعنی واقعا باور میکنین؟

من که خیانتها و خواهر شوهر مادر شوهرا رو خیلی کم پیش میاد بخونم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بیاید خاطره خنده دار براتون تعریف کنم

من بعد عروسیم انقد که روزا به فکر پختن غذا و اماده شدنش تا ساعت ۲که شوهرم میاد بودم که آی پخت خام نمونه یخ نکنه و اینا...

شباهم چون جام جدید بود خوابم نمیبرد

یه شب نزدیک ساعت۵ صبح از شدت بی خوابی هذیون میگفتم

شوهرمو بیدار کردم کفتم ما اینجا خوابیدیم نمیپزیم دیر میشه اماده نمیشیم پاشو بریم اون طرف بخوابیم

😂😂😂😂😂

شوهرم مات و مبهوت فقط منو نگاه میکرد

ااخ گفتی انقدر برای تاپیکا عر زدم کور شدم

حال کسیا که مشکل دارن میفهمم ولی چند شب پیش تایپک که خانمه پیش خانواده شوهرش باد شکم انداختن تقصیر بچه  وخاطرات کاربرا کلا حال وهوام عوض شد

اوکی شکر 
2740
یعنی واقعا باور میکنین؟ من که خیانتها و خواهر شوهر مادر شوهرا رو خیلی کم پیش میاد بخونم

اخه خب ی مشکلاتی ام برای خودم پیش میاد ک خب دوس دارم تاپیکشو بزنم ولی میگم بابا چرا اینارو ناراحت کنم

حال کسیا که مشکل دارن میفهمم ولی چند شب پیش تایپک که خانمه پیش خانواده شوهرش باد شکم انداختن تقصیر ب ...

اره خیلی باحال بود منم کلی به کامنتا خندیدم😁

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!