2737
2739
عنوان

سوراخ کردن گوش نوزاد دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 66 پست
عزیزم الان دیگه با نخ سوزن سوراخ نمیکنن , پدر مرحومم سال ۶۶ گوشهای خواهر کوچک مو با دستگاه مخصوص تفن ...

اخه عزیزم منم هشت سال پیش سال نودویک موقع عروسیم رفتم با تفنگ گوشموسوراخ دوم زدم ولی سه سال پیش گوش دخترموبگعمه م با نخ و سوزن سوراخ کرد برا بچه با تفنگ خوبی نیس چون من اذیت شدم با تفنگ گوشواره میخی وارد گوش میشه سفته نمیشه قشنگ چربش کرد وچرخوندش بخاطر این طول می کشه خشک میشه ولی با نخ راحت میشه چرخوندش

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم الان دیگه با نخ سوزن سوراخ نمیکنن , پدر مرحومم سال ۶۶ گوشهای خواهر کوچک مو با دستگاه مخصوص تفن ...

خداپدرت رو رحمت کنه

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام
اخه عزیزم منم هشت سال پیش سال نودویک موقع عروسیم رفتم با تفنگ گوشموسوراخ دوم زدم ولی سه سال پیش گوش ...

درسته ولی نیاز نیست میخ گوشواره رو تا ته فرو کنی و سفتش کنی اگه یه کم شل کنی هم میچرخه هم چرب میشه

2731

سوراخ نکن عزیزم خودش بزرگ شه دلش خواست سوراخ میکنه😘

یکی از دوستای من متنفره از گوشواره درحالی که گوشاش سوراخه همیشه به گوشاش دست میزنه خیلی راجب مامانش حرف میزنه و ناراحت میشه...

بعضیا زیورآلات دوست ندارن سوراخ نکن بذار بزرگ شه خودش خواست سوراخ کن

درد هم نداره که بگی از دردش میترسه من گوشام الان 5 تا سوراخ داره خودم سوراخ کردم پیارسال 18 سالم بود

درد و خونریزی هم نداشت

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
سوراخ نکن عزیزم خودش بزرگ شه دلش خواست سوراخ میکنه😘 یکی از دوستای من متنفره از گوشواره درحالی که گ ...

خودمم زیاد اهل طلا و زیور آلات نیستم

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم