2737
2734
نظرشخصیه من خودم اینطوردوست دارم درضمن منوشوهرم ۱۰سال اختلاف سنی داریم زن همیشه سنش بایدکمترباشه تام ...

نمیدونم والا ولی بنظرمن سن یه عدده شکیراخواننده ۴۰سالشه اصلابهش نمیخوره تازه دهسالم ازشوهرش بزرگتره

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرشخصیه من خودم اینطوردوست دارم درضمن منوشوهرم ۱۰سال اختلاف سنی داریم زن همیشه سنش بایدکمترباشه تام ...

اگه نظر شخصیه چرا به نظر بقیه میگی شعار؟😂😂😂😂

چون بقیه خودساخته هستن و مرد مسلط نمیخوان؟

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

منوشوهرم همسنیم هردومتولد۷۷ هستیم ازمشاورپرسیدم گفت تا۵سال پسکوچیکترم باشه ایرادنداره

2728
نمیدونم والا ولی بنظرمن سن یه عدده شکیراخواننده ۴۰سالشه اصلابهش نمیخوره تازه دهسالم ازشوهرش بزرگتره

خودمم میگم یه عددولی شمامیتونی بایه مردی که ۱۵سالازت کوچیک تره ازدواج کنی چه حسی بهش داری اون وقت?ولی فکرکن ازت ۱۰سال بزرگترباشه هم خودت حس خوبی داری هم اینکه افکارت پریشون نیست خیلی مثالاهست بگم برات ولی الان دارم رب درست میکنم هی میرم میام وقت نمیشه😂

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
خودمم میگم یه عددولی شمامیتونی بایه مردی که ۱۵سالازت کوچیک تره ازدواج کنی چه حسی بهش داری اون وقت?ول ...

خب۱۵سال خیلیه ولی تا۵سال ایرادنداره مشاوره هام میگن

اگه نظر شخصیه چرا به نظر بقیه میگی شعار؟😂😂😂😂 چون بقیه خودساخته هستن و مرد مسلط نمیخوان؟

چه ربطی داره عزیزم من باهیچ نظری مخالف نیستم دعواهم ندارم خوشگلم اسی سوال کردمنم جواب خودمودادم درضمن اینکه میگن این افکارمال ۱۰۰۰سال پیشه ووخیلی چیزای دیگه اون شعاره نه چیزی که من گفتم وواقعابه نظربقیه هم احترام میزارم 

چه ربطی داره عزیزم من باهیچ نظری مخالف نیستم دعواهم ندارم خوشگلم اسی سوال کردمنم جواب خودمودادم درضم ...

همین که میگید شعاره احترام نیست دیگه!

هرچند مهم هم نیست😊

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
خب۱۵سال خیلیه ولی تا۵سال ایرادنداره مشاوره هام میگن

وقتی مشاوره هامیگن من دیگه حرفی ندارم پس قبوله😉

باباشوخی کردم هی نریزین سرم ای بابا😂😂😂😂😂

وقتی مشاوره هامیگن من دیگه حرفی ندارم پس قبوله😉 باباشوخی کردم هی نریزین سرم ای بابا😂😂😂😂😂

خخخ نه باباعزیزم♥️

همین که میگید شعاره احترام نیست دیگه! هرچند مهم هم نیست😊

شماهم وقتی میگی مهم نیست یعنی بی احترامی

کاش واقعاازکاه کوه نسازیم وبه نظربقیه احترام بزاریم نه اینکه جلب توجه کنیم عزیزم😊

خخخ نه باباعزیزم♥️

عزیزمی😘والادیگه من خوبه اولش گفتم نظرشخصیه خودمه خود خودم باکسی کارندارم بعضی بدحرف میزنن