2737
2734
عنوان

کسایی که بچه هاشون متولد بهمن و اسفند هستن،تشریف میارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 28 پست
من خودم اسفندیم قبوله 😅😅 همه جوره بگیر مناسب همه فصل  ازین شنل مخملیا حتما بگیر😍عکسش بزار ...

برای نوزاد اینایی که گفتی بگیره اصلا استفاده نمیشه حداقل باید بچه بشینه راحت باشه تو این لباسا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من ۱۲بهمن بدنیا اومد من همون لباس نخی براش میپوشوندم منتها سه تا هر وقتم بیرون میرفتیم تو قندا ...

مرسی گلم چه نکته ی خوبی گفتی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
منم ۲۵ اسفند بچم به دنیا میاد.موندم گرم‌ بگیرم‌‌یا نه‌.بادی استین بلند  بگیرم‌ یا نه.خیلی تاریخ ...

بادی رو زیر میخواد بپوشه چندتا رکابی یا آستین کوتاه بگیر یه بلوز هم روش میپوشی که بغلش کردی لباسش میره بالا باد نخوره به شکمش

منم ۲۵ اسفند بچم به دنیا میاد.موندم گرم‌ بگیرم‌‌یا نه‌.بادی استین بلند  بگیرم‌ یا نه.خیلی تاریخ ...

خیلی😅😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
برای نوزاد اینایی که گفتی بگیره اصلا استفاده نمیشه حداقل باید بچه بشینه راحت باشه تو این لباسا

اقا من تخصص ندارم فقط لباس زمستونی پشمالو میبینم ذوق میکنم 😍😂😍😂😍😂😍😂😍😂

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2738
مرسی گلم چه نکته ی خوبی گفتی

خواهش گلم

اخه بعد از تولد که بچمو بردم دکتر ،یه نوزادو اورده بودن میگفتن تب داره در حالیکه بهش بافت پوشونده بودن و تو قنداق فرنگی گذاشته بودن دکتر خیلی دعواشون کرد نگو بچه تبش از لباس زیاد بوده

سرویس خوابشو مخمل بگیر چون گرمه 

قنداق فرنگی خیلی به دردم خورد

ممنون از همتون مهربونا😍

میتونی آستین بلندم بگیری ولی آستین کوتاهاش بهتره فصل بعد هم استفاده میشه به عنوان لباس زیر هم راحت ت ...

سر همی مخملی همه میگن بگیر از بیمارستان میخوای‌بیای خونه ولی فکر نکنم لازم بشه .همون یه استین بلند‌ ساده با پتو‌ بهتره فکر‌ کنم

سر همی مخملی همه میگن بگیر از بیمارستان میخوای‌بیای خونه ولی فکر نکنم لازم بشه .همون یه استین بلند‌ ...

من دوتا سرهمی نخی گرفتم حالا گفتم شاید از سرما میترسه که اسم پشمی آورد گفتم نه مخمل هم کافیه وگرنه نخیش بهتره😃 سرهمی خوبیش اینکه بچه رو جمع و جور میکنه واسه بغل کردن