2752
2734
نباید اجازه بدید با اون بچه هایی که این کار رو میکنه تنها بمونن نباید در اتاق رو موقع بازی ببندن و باید دائم با وسائل دیگه سرگرمش کنی تا ذهنش از این موضوع منحرف بشه مخصوصا چون پسره بهتره پدرش در جریان باشه و بهش تذکر دوستانه بده و باهاش صحبت کنه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من چون تقریبا همه بچه ها به نحوی با این بازی اشنا هستن یا میشن بهتره به بازیشون جهت بدیم مثلا دختر من از دختر عموش یاد گرفت وقتی فهمیدم گفتم بیا با منم بازی کن کم کم بهش یاد دادم فقط عروسکاشو دکتر ببره گفتم اگه جاییت درد میکنه به مامان بگو ببرمت دکتر بعدش گفتم در رو هیچ وقت نبنده مطبشون رو باید بیارن تو هال. به نظر من بزرگترین مشکل این بازی پنهان کاریشه سعی کن عادیش کنی و تهدید نکن
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
جدی و قاطع ولی بدون داد و دعوا........باید در یه فرصت مناسب براشون توضیح بدیم که اندامهای جنسی خیلی ...

بچه گناه داره 

من ماهتیسا هستم 🌹🌹 لایک کنید ❤❤ یادتون نره ❤❤       عاشق اینا هستم ❤ 🦄🍭🌈🐇🌹❄☔⭐