2737
2734
عنوان

عشق خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 25 پست
من بعد هفت سال با جنگ و خونریزی ماهیانه ام رو تثبیت کردم😑😑😑

چقدر میگیری ماهیانه وای من حاضرم ماهیانه ۵۰ بده ولی دیگه هرچی دلم خواست بخرم و ازش اجازه نگیرم ولی نمیده دیگه میگه هرچی لازم بود خودم میخرم اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باید چن ماه صبر کنم تا بخرمش حالا جدا من بیشتر دلم میخواد برای خونم وسیله بخرم

منم هرسری میگم جمع کنم برم بخرم اولا جمع نمیشه دوما دلم نمیاد این همه پول بدم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2728
چقدر میگیری ماهیانه وای من حاضرم ماهیانه ۵۰ بده ولی دیگه هرچی دلم خواست بخرم و ازش اجازه نگیرم ولی ن ...

200 و کارت یارانه هم دستمه

اوایل یارانه دستم بود فقط و میگفت قبضا رو بده کم کم ندادم دادم دست خودش بعدم با قهر و بداخلاقی و دعوا مجبورش کردم ماهانه بهم بده سالیانه هم بذاره روش یه چیزی. خیلی اذیتم میکنه تو خرید برای خودم دائم میگه ندارم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من عاشق خرید لباس خونگی ام...دوست دارم همش لباسای متنوع بپوشم تو خونه..اصلا حالما خوب میکنه

اره اینم من دوست دارم

2740
200 و کارت یارانه هم دستمه اوایل یارانه دستم بود فقط و میگفت قبضا رو بده کم کم ندادم دادم دست خودش ...

بابا من با خرج خونه و خوردو خوراک کاری ندارم 

پنجاه بده فقط برا خودممم و نپرسه چیکارش کردی

مث شوهر من به خردو خوراکو اینا میرسه قضیه ی لباسو اینا ک میرسه انگار جونشو میخوان بگیرن منم فقط سر پسرم دعوا میکنم میگم این بچه فلان چیزو لازم داره سر خودم نمیگم چون قطعا فک میکنه ندید بدیدم 

بابا من با خرج خونه و خوردو خوراک کاری ندارم  پنجاه بده فقط برا خودممم و نپرسه چیکارش کردی مث ...

اره دیگه شوهر منم فکر میکنه فقط باید برای خوردنی پول بده . من دیگه نذاشتم به بچه برسه سریع خفتش کردم که حالا به قول شما برا هرچیزی نخوام التماسش کنم. الانم برا بچم یکم راحت ترم. باورت نمیشه اگه این ماه یه لباس پنجاه تومنی برا پسرم خرید دیگه نمیتونه چیز دیگه بخره برامون