2737
2734
عنوان

ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی شرط معدل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2626 بازدید | 44 پست
سوابق منظورشون این هست که پیش دانشگاهی داشته باشی یا اگر از رشته های فنی و حرفه ایی هستی کاردانی داش ...

اره منم اینجوری میدونستم

دلمان روشن است به اتفاقات خوب در راه مانده...🍃🤍دختر شمالی🌊کارشناسی حسابداری👩‍🎓متاهل🫂💝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اهان...موفق باشی..ممنون...ببخشید یه سوال دیگه...واسه بهمن ماهم باید ازالان ثبت نام کنم؟

فدات عزیزم

دی ماه باز فرصت ثبت نام میدن

دلمان روشن است به اتفاقات خوب در راه مانده...🍃🤍دختر شمالی🌊کارشناسی حسابداری👩‍🎓متاهل🫂💝
2742
منظورم اینکه مثلا برای ی کلاس۲۰نفره از بین کسایی که ثبت نام کردن۲۰نفری ک معدل بالاتر دارن انتخاب می ...

پیام نور اصلا اینجوری نیست، ممکنه تو انتخاب واحد شما بینی 69 نفر درس رو برداشتن ولی یر کلاس 8 نفر هم نیان

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اهان...موفق باشی..ممنون...ببخشید یه سوال دیگه...واسه بهمن ماهم باید ازالان ثبت نام کنم؟

نه اعلام میکنن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
پیام نور اصلا اینجوری نیست، ممکنه تو انتخاب واحد شما بینی 69 نفر درس رو برداشتن ولی یر کلاس 8 نفر هم ...

اها فهمیدم.پس شرط معدل ب درد چی میخوره

2740
سوابق منظورشون این هست که پیش دانشگاهی داشته باشی یا اگر از رشته های فنی و حرفه ایی هستی کاردانی داش ...

من نمیدونم قبلا چطوری بوده الان اینطوریه ک یه سری دانشگاه ها دانشجو براساس سوابق میگیرن ک اینا انتخاب میکنی بعد مثلا اینا ده نفر رو میخوان و 20نفر این رشته رو انتخاب کردن 

از بین این بیست نفر ده نفری ک معدل بهتری دارند نسبت ب بقیه انتخاب میکنن و پذیرش میکنن

زهرا طاهری
من نمیدونم قبلا چطوری بوده الان اینطوریه ک یه سری دانشگاه ها دانشجو براساس سوابق میگیرن ک اینا انتخا ...

فرقی نمیکنه روزانه یا پیام نور...

آیا معدل پایین تاثیری در پذیرش دانشجویان  فراگیر پیام نور دارد؟

خیر. هیچ تاثیری ندارد. پذیرش داوطلبان صرفا بر اساس میزان ظرفیت خواهد بود و داشتن معدل پایین دلیل بر عدم پذیرش دانشجویان نخواهد بود.

اها فهمیدم.پس شرط معدل ب درد چی میخوره

ببین 3 سال پیش شرط معدل نداشت یا من ندیدم 

ولی معمولا همه رو ثبت نام میکنن 

کدوم شهری؟ 

2706