2737
2739
عنوان

😒😒این همه زن

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 17 پست
😕طرف مقابلت هم این فکرو میکنه 

بله، اگه این فکرو نمی‌کرد که من نمی‌شدم همدم غم و شادیش. ببین من و شوهرم تو سن بالا ازدواج کردیم، من ۳۴، اون ۴۲، طبیعیه که تو این همه سالهای مجردی یه روابطی، هرچند جزئی، داشتیم، ولی الان که با همیم دنیای همیم، البته هم لطف خداست و هم اینکه شاید چون سنمون پخته تره، قدر خوبی و دوست داشتن و وفا رو بیشتر می‌دونیم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا خیلیش جوگیری و اثر دیدن فیلمها و داستانهایی هست که عشقهای مثلثی و اینها رو نشون میده. وقتی زندگی براشون عادی و حتی کسالت بار میشه و خوشی میزنه زیر دلشون، مثلا میخوان هیجان داشته باشن و چه چیز راحتتر از فکر رابطه خیانت بار😐 اگه این آدمها فکر نمیکنن اگه این انرژی رو بذارن برای رشد خودشون و علمی، هنری ، ورزشی چیزی یاد بگیرن زندگی زیباتر و شیرینتری خواهند داشت. اونا فقط دنبال راه آسونترن