2737
2734
عنوان

کیاجاریاشون بهشون حسودی میکنن لطفابگیدچی گفته چجوری جوابشودادین

| مشاهده متن کامل بحث + 4756 بازدید | 428 پست
علنا که پر نمیکنه؟ مثلا میاد با مهربونی دلشو ب دست میاره یا گریه میکنه میگه فلان کارو انجام داد زنت ...

میفهمم مادرشوهر منم به من کرم میریزه بعد میاد از زاویه مادری به شوهرم نزدیک میشه 😒

ما دوتامون ماشین داریم ولی وسایل خونه رو میگم عوض کن دهنم سرویس شد عوض نمیکنه هی پولاشو از دستش کش م ...

قرعه کشی بنویس 

مثلا من خودم شب یلدا مادرشوهرم اومد ۸۰۰ تومن از شوهرم گرفت گفت نداریم قسطای فلان مونده شوهرم قرار شد ۲۰۰ بریزه انقدر مادرشوهرم گفت که شوهر ۸۰۰ تومن هم داد 

تا اون موقع تو خط پول اصلااااااا نبودم 

بعد از اون شروع کردم یه قلک گذاشتم خرد میاد دستم میندازم توش و عید هم میدونستم ۱تومن به حقوقش اضافه میشه قبل عید گفتم قرعه کشی نوشتم

قرعه کشی مردا مجبور میشن بدن توی اطرافم اکثر مردا همینجورن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم مادرشوهر منم به من کرم میریزه بعد میاد از زاویه مادری به شوهرم نزدیک میشه 😒

دیشب اینجور شد 😭کلی گریه کردم عوضی پرش کرد ما هم دعوامون شد

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
2731
عهههههه چرا 😡😡😡 واسه ما به دعوا نمیرسه خداروشکر

واسه اینکه من نمیتونم مث خودشون دو رو باشم هر چی از دهنم در اومد گفتم بهش گفتم ک میدونم مامانش پرش میکنه سرم اونم ناراحت شد یه چی اون گفت یه چی من اخرشم قهر کردیم😭😫

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
 انشاالله زود زود اشتی کنید

مرسی عزیزم فدات😓❤

2738
خوب دیگه وقتی میگه شما بیایید یعنی بیخیال خواهرشوهر  یه کارم که میتونی بکنی اینکه با پدرشوهر ب ...

عزيزم پدرشوهرم اصلا نميگه بيايد

ميبينيمش بعضي اوقات .اهل بيرون واينجورچيزام نيس خخ

اره كمتربريم بيايم بهتره دوري ودوستي