2733
2734
عنوان

بتا اول بارداریتون چندبود؟وچ روزی از داده بودین وجنسیت چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 33 پست
خو تو تاپیک قبلتم گفتن که خوبه بالا نیس اگه قرمز زدن شاید احتمال دوقلو زایی دادن برا اونه  مال ...

علایم چی داشتی گفتی خارج رحم؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
علایم چی داشتی گفتی خارج رحم؟

نه فدات خارج رحم نبود که مول (بچه خوره)که یه تو ده ایه بچه رو جذب میکنه(البته خوش خیم بود) از بتای بالام شک کردن بعد فهمیدن دو قلو باردارم بعد یکی از جنین ها غیب شد این ظاهر شد اون یکی جنین سالم بود که گفتن دیگه اینم میخوره کورتاژ کردیم 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه روز قبل پریودی بیبی مثبت شد صبح بعدروز پریودی بتا 955 جنسیت هنوز نرفتم دکتر نمیدونم

ی صلوات واسم میفرستین.منم باردار شم وصحیح وسالم بیاد بغلم بدون مشکل خاصی.😓😭😭😭😅
ای‌جونم عزیزدلم انشاالله صحیح وسالم بیاد بیرون بتای بالا یا پایینوجنسیتو نشون نمیده ربطی نداره ب نظ ...

من دیروز خبر بارداریت رو اینجا خوندم خیلی خوشحال شدم رفتم همه تاپیک های قبلیتم خوندم 

ایشالا به سلامتی و مبارکی 

واسه منم دعا کن که مامان بشم   

2731