2737
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 40 پست
بعد طلای عروس چی؟خانوادش باید بخرن؟

ن بابا ماخریدیم 🤣🤣🤣🤣🤣کلن هرچی طرف شما فشار طرف دختره اینجا طرف پسره 

۴ تا النگو با یه سرویس خریدیم 

البته تازگیا اینجا مد شده چون دیگه واقعن شرایط اقتصادی بده  وسایل بزرگارو دوماد میخره یه چن تیکم عروس 

خدایی ما مثه شماها نیستیم سخت بگیریم حرف مردم مهم باشه

الان دیگه طلا گرون شده یه نفر تو عروسیش سرویس نخره یا تو عقد النگو نخرن دیگه مهم نیس چون واقعن واجل نیس جایی ک طرف نداره بره اهن پاره بخره بخودش اویزون کنه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
اره ديگه اين رسم ها رو خودمون باب كرديم و هنوزم داريم ادامه ميديم منكه وسيله اضافه چيزي نخريدم با ا ...

افرین کاره خوبی کردی دخترا فک میکنن اگه جازشون کم باشه ابروشون میره یا اعتماد بنفسشون میاد پایین ولی حقیقت اینه ک وضعیت جامعه داغون شده  از هیشکی نباید انتظار داشت ولی من که بابام وضعش بد نبود اما اگه یه استکانم نمیدادا سرمو با افتخار میگرفتم بالا  بابامه صلاحمو این دونسته نداده ک نداده

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرايط داغونه...چي بگم؟واسه دخترشون اگه شب شيشه ش ظرفي چيزي بيارن خوب باشه نگه ميدارن واسه جهيزيه هر ...

ب امید روزی ک همه بتون درک کنن ک واقعا نباید واسه ازدواج شرایطو سخت کرد.شب بله برونم همه جمع شده بودن بزای فامیل ک شیر بها رو تعیین کنن یکی از فامیلامون  حرف اولش 20ملیون بود پدر شوهرم خیلی حرف خوبی زد کفت اگه بپول باشه واقعا ن در توان منه و  نه در توان پسرم ک بتونیم اونقدری ک دختروتون ارزش داره پول بدیم ارزش دخترتون خیلی بیشتر از ایناس ما مبلغط و میدیم در حد وسع خودمونه ن ارزش دخترتون چقد خوبه ک همه چی اسون گرفته بشه ک دوتا دختر پسر عاشق بتونن برن سر خونه زندگیشون.

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
ن بابا ماخریدیم 🤣🤣🤣🤣🤣کلن هرچی طرف شما فشار طرف دختره اینجا طرف پسره  ۴ تا النگو با یه سرو ...

اره ماهم فشار بیشتر طرف پسره ولی معمولا پول شیر بها ک بده دیکه دختر باش طلا میخره پسره وار بطلای دختر نداره دیگه گیر جهاز و خونه میشه

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
2731
ب امید روزی ک همه بتون درک کنن ک واقعا نباید واسه ازدواج شرایطو سخت کرد.شب بله برونم همه جمع شده بود ...

چقدر عالي كاش همه افكار پوسيده رو دور بريزيم واقع بين باشيم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
وام ازدواجمونو میخایم بزاریم رو هم خونه بخریم 

باشه اشکال نداره کاره خوبی میکنید خونه واجبه خرت و پرت بعدنم میشه خرید ببین چن تیکه ضروری بخرا نهایت ۱۰ ،تومن هزینه کن خوشبخت بشی ایشالا  

باشه اشکال نداره کاره خوبی میکنید خونه واجبه خرت و پرت بعدنم میشه خرید ببین چن تیکه ضروری بخرا نهایت ...

من از سرکوفتاو حرفای بقیه خیلی میترسم مخصوصا عمع شوهرم که اصلا راضی به کار ما نبود 

2740
من از سرکوفتاو حرفای بقیه خیلی میترسم مخصوصا عمع شوهرم که اصلا راضی به کار ما نبود 

نترس عزیزم بحرف هیشکی اهمیت نده فدات بشم چ حرفیه میزنی اصلن برات مهم نباشه نری بشینی سر جهزیه غصه بخوری خیلیا چند صد میلیون جهزیه داشتن کارشون ب یه سالم نکشید زندگی ب این چیزا نیستا اصلن برات مهم نباشه حرف مردم بچسب ب زندگیت 

ایشالا همه عاقبت به خیر بشن

ایشالا تو ب حرف کسی اهمیت ندی حله اگه بدوننن میترسی سر کوفت بشنوی نقطه ضعفتو بدوننن هی آزارت میدن چنبار ک از جهزیت گفتن محلشون نده خودشون دیگه ساکت میشن