2733
2734
عنوان

تو سن ۲۱ سالگی چقد سرمایه از خودتون داشتید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲ ساله دارم جمع میکنم قرعه کشی خونگی قلک سود بانک هر چی ام بخوام بخرم پول بیشتری از شوهرم میگیرم ...

راستش من فکر کردم منظورت ۴۰۰میلیونه اما اینطوری که گفتی فک کنم منظورت۴۰۰هزارتومنه اما طلاهات خوبه ماشالله افرین به شما👍

راستش من فکر کردم منظورت ۴۰۰میلیونه اما اینطوری که گفتی فک کنم منظورت۴۰۰هزارتومنه اما طلاهات خوبه ما ...

نه منظورم همون ۴۰۰ میلیونه عزیزم

۴۰۰هزار که دیگه با گرونی های الان پس انداز محسوب نمیشه

2740

من 21 سالمه..گدقیقا مثل تو خرج لباس و کتونی و تی شرتای مارک میکنم حقوقمو و برای همین پس اندازی ندارم متاسفانه هرچند مشکلی ندارم باهاش پس وظیفه ی بابا و شوهر چیه ک من حرص پس اندازو داشته باشم؟

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
نه منظورم همون ۴۰۰ میلیونه عزیزم ۴۰۰هزار که دیگه با گرونی های الان پس انداز محسوب نمیشه

جدی ؟اخه بدون شغل به نظرم خیلی سخته این مقدار پس انداز کردن پس معلومه شما فکر اقتصادی خوبی دارید تبریک میگم

جدی ؟اخه بدون شغل به نظرم خیلی سخته این مقدار پس انداز کردن پس معلومه شما فکر اقتصادی خوبی دارید تبر ...

ممنونم عزیزم. آره من چون مجردی خیلی بی پولی کشیدم مدیریت اقتصادیم خوبه

2706