2737
2734
عنوان

اونایی که مدرسه و دانشگاه میرید بیاید عکس از لوازم التحریر🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 2834 بازدید | 41 پست
کیف و جامدادی ( فابرکاستل گرونه ) ۶۰۰ تومن . کفش ۵۰۰ تومن ، ۴ تا کلاسور هر دونش ۵۰ تومن . خودکار آب ...

مبارکش باشه ولی بنظر من ک اصلا جالب نیس واسه مدرسه انقد مارک دار بخرین تو کنکورش مگ تاثیر داره فابرکاستل😯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکش باشه ولی بنظر من ک اصلا جالب نیس واسه مدرسه انقد مارک دار بخرین تو کنکورش مگ تاثیر داره فابرک ...

ممنونم . نه تاثیر نداره ولی ترجیح میدم وسایل با کیفیت و با دوام داشته باشه این مارکم مورد پسند و مورد علاقشه😊

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
2731
منم‌۳۰تومن😐

😐😳

از کجا خرید میکنین اگر میشه هم شما بگید هم استارتر؟

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 صدتومن همش ؟؟؟

آره😁

چیز خاصی نخریدم من تو عکس هست همش😀

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
2738
اقا بگو میلیاردریم دیگ😆😂

میلیاردرکه نه 😂

ولی خب تو این مورد براش کم نمیزارم

😐😳 از کجا خرید میکنین اگر میشه هم شما بگید هم استارتر؟

شهرستان ورامین 

شما از کدوم شهرید🙄

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
میلیاردرکه نه 😂 ولی خب تو این مورد براش کم نمیزارم

موفق باشن دخترتون😁

راستی مدرسه شون هم همینطوره یعنی معمولی درس میخونن یا غیر انتفاعی و غیر دولتی؟