2737
2739
منم دو تا سزارین کردم به خدا تمام بدنم درد گرفته حرفاتو خوندم وای خدا چقدر زنا بدبختن  به خدا ...

خیلی خیلی سخته منم میگفتم غلط کردم 

خدایا شکرت iliya و arshiya

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین چرا سر بودی فشارت ندادن؟ و اینکه خیلی درد داشت؟😭😭😭

عزیزم نگران نباش من و تو اتاق عمل فشار دادن شکمم رو و اصلا اذیت نشدم🤗✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
ببین برا بغلیام درد نکرد برا من خیلی بد بود بعد سریع پاشدم دسشویی رفتم بعد اومدن سرم بزنن رگ خراب شد ...

عزیزم تو از درد سرم سرتو کوبوندی به دیوار چطور میخواستی طبیعی بزایی😅😅

ریپلای کن خوششششششم میاد😄

من‌ی سزارین کردم الان باز حاملم میدونم سزارینه حتما...ولی کمر درد پدرمو درآورده این بی حسی ک میزنن خیلی وحشتناکه

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

خیلی برام عجیبه میشنوم سزارین کردین و اذیت شدین من به قدرررررری راحت بود عملم که نگوووو😇😍اصلااا هم درد نکشیدم☺️✌🏾

2740
خیلی برام عجیبه میشنوم سزارین کردین و اذیت شدین من به قدرررررری راحت بود عملم که نگوووو😇😍اصلااا هم ...

منم همینطور رو تخت ولو بودم چون پرده کشیده بودن نمیدیدم هیچیو انقدر راحت بودم که یه چند دیقه گذشت گفتم دکتر شروع نمیکنی؟همون لحظه صدای گریه بچم اومد گفتم یا حسین شروع کرده بودی ؟من چرا هیچی نفهمیدم

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
۳۳۰۰ هزینه سزارین ۹۵ ساک ۸۰ وسایل سزارین

چقـدر خوووب...بیمارستانتون خصوصی بود؟ تو شهر ما بیمارستانای خصوصی سزارین پنج تا هفت تومن میشه حدودا...پس اینجا چقد گرونیه😯

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد

دور از جونت عزیزم منم هزار بار همینو میگفتم😖😖

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
منم همینطور رو تخت ولو بودم چون پرده کشیده بودن نمیدیدم هیچیو انقدر راحت بودم که یه چند دیقه گذشت گف ...

منم همینطور فقط سردم شده بود خیلی .،بعدشم تا سرّی بره اصلا اذیت نشدم☺️✌🏾

منم همینطور رو تخت ولو بودم چون پرده کشیده بودن نمیدیدم هیچیو انقدر راحت بودم که یه چند دیقه گذشت گف ...

وااای پروفایلت چه نمکهههههه😂😂😂😂😂✌🏾

2706