2737
2734
عنوان

😕حرف زشت بابام ب پسر عموم و واکنش من .. خوب گفتم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 17 پست
با شوخی میگن  . بعد مثلا شوخی کردن .. فامیل پدریم همین طورین   به خودمم چند بار ...

خب تو شوخی حرفای جدی زده میشه دیگه 

مو تو چهره خیلی مهمه 

کسی که موهاش کم پشته خودش از همه بیشتر تو عذابه 

دیگه وای به حال اینکه اطرافیانم این موضوع رو بکنن دست مایه ی شوخی کردن  

آفرین ب خدا .  بابام چپکی بهم نگاه کرد و بعدشم ی سکوت معنی دار کرد 🤣🤣

دراین مورد مهم نیست که پدرت  ناراحت بشن

همین زبون بدترین گرفتاریها رو متاسفانه تو زندگیها به وجود میاره و همه سنگین شدن پرونده برای اون طرف هم 90 درصدش تقصیرهمین تیکه گوشته

به پدرت کمک کن کنترلش کنه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو شوخی حرفای جدی زده میشه دیگه  مو تو چهره خیلی مهمه  کسی که موهاش کم پشته خودش از ...

عاره دقیقا 

. مخصوصا پسرای جوون مجرد خیلی حساس ترن ب قیافشون .. ب منم همیشه میگفتن لاغری و فلانی .. واقعا ناراحت میشدم

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  )