2737
2739
عنوان

نرسیدن اکسیژن به نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6218 بازدید | 28 پست
واقعا برای دوقلو هم اجازه سزارین نمیدن؟ دوقلو طبیعی که خیلی سخته مطمین هستی

اره باید زیر میزی بدی اگه تازه دکترت قبول کنه متاسفانه خیلی هم وارد نیستن ب زایمان طبیعی

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
اره باید زیر میزی بدی اگه تازه دکترت قبول کنه متاسفانه خیلی هم وارد نیستن ب زایمان طبیعی

نمیفهمم واقعا

من البته خودم خواست خودم طبیعی بودم مخالف سزارین هم هستم

ولی زایمان طبیعی در مورد دو قلو؟ واقعا سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ک مشکلی پیش نمیاد عزیزم ولی در آینده برای راه رفتن و یا حرف زدنش شاید خدایی نکرده دیر بشه ک با گفتار درمانی و کاردرمانی حل میشه ولی انشالله هیچی نمیشه

من نميدونم شما كجا هستين اينجا كه اصلا اجباري نيست  من خودم طبيعي انتخاب كردم درحالي كه دكترم نظرش سزارين بود بيشتر

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2731
من نميدونم شما كجا هستين اينجا كه اصلا اجباري نيست  من خودم طبيعي انتخاب كردم درحالي كه دكترم ن ...

من تهرانم عزیزم دکتر عاشق چشم ابروت نیست ک سزارین هم خرجش بالاتره هزینه بیشتر میگیره هم راحت تره براش

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
نمیفهمم واقعا من البته خودم خواست خودم طبیعی بودم مخالف سزارین هم هستم ولی زایمان طبیعی در مورد دو ...

منم زایمان اولم داشتم میمردم دکتر اوژانسی سز کرد وگرنه اصلا چندقلوم ببینند شرایط خوبه اجازه ندارن سزارین کنند

2740
من تهرانم عزیزم دکتر عاشق چشم ابروت نیست ک سزارین هم خرجش بالاتره هزینه بیشتر میگیره هم راحت تره برا ...

همين ديگه پس چرا همه ميگن دكترا سزارين قبول نميكنن نميفهمم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
همين ديگه پس چرا همه ميگن دكترا سزارين قبول نميكنن نميفهمم

اتفاقا برعکسه تازه اگه دکتر معروفی باشه همون مطب شماره کارت میده میگه انقد بیشتر بریز هزینه دستمزد من چ سز چ طبیعی میگن غیرقانونیه والا اکثر دکترا میگیرن