2737
2734
عنوان

طرز فکر

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 29 پست

اسی میتونی رنگ پریدگی واینارو با رنگ کردن تعمیرکنی یا مثلا پارچه واسه مبلات بخری یه کاور طرحدار بدوزی روشون بکشی وخیلی چیزای ساده که میشه وسایلاتو خوب نشون بده 

خدایا داده ونداده ات راشکر
جدی.دقیقا بخاری  

اره اون موقع که بخاری بود بخاریه سال قبلو تو شیپور یا دیوار میفروختیم یکی دیگه میخریدیم ولی دو سه تاش نو مونده بودن فقط میشستیم 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ده سال .سال به سال خونه مستاجری جاب جا میشیم خوب داغون میشه با چند تا بچه 

خب دیگه عزیزم طبیعیه با جابجایی هر سال ک نمیشه وسایل مرتب باشن،منم مونفرم از مستاجری ین یبنظرم‌اول زندگی پول جهازو عروسیو بدی ی خونه کوچیک میارزه،چون هر چقدم بگیری تو جابجایی داغون میشن،ایشالا هم شما هم همه مستاجرا خونه دار شیم

...
خب ببین وقتی میخری مثلا برا جهازت باید از اول تمیز باشی و اصولی نگه داری،مثلا اگه جایی هستین ک گرد و ...

تقصیر بچه هاست.در نبود ما..

بعضی جنسام اصلا خوب نیست

موقع اثاث کشی که پدر وسایلو در اوردن گارگر

2731
متأسفانه همین طوره،کسی زیاد به تمیزی نگاه نمیکنه،نو بودن مهمه

اتفاقا تمیز بودن خیلی مهمه 

شوهر من چن روز پیش داشت تعریفومیکرد ک همه ی همکارش بهش گفتن وای اقای فلانی حتما همسرتون خیلی ادم حساسیه اخه همیشه لباساتون تمیز و اتو کشیده هس (لباسای کارش)امده بود خونه تعریف میکرد کلی ذوق کردم ب دوستتمم گفتم از ذوقش اونم میگفت چقد باحال از روی لباسای شوهر ب شخصیت زن پی میبرن ب نظر من مرتب بودن خیلی مهم تره 

خب نباید بزاری رنگ و روش بره ما قبلا که بخاری بود  هر سال عوض میکردیم

ارسال خودتون رو تو خرج وزحمت تعویض مینداختین که رنگ و روش نره ...با احترام به شما ... عمر و پول آدم ارزشش بیشتر از این حرفاس..من شخصا ترجیح میدم پول و وقت اضافمو صرف مسافرت کنم ..جوونی خیلی زود میره وقتی پیر شدیم دیگه مبل و فرش به درد آدم نمیخوره ...فقط روز هایی که به شادی رفته حال ادمو خوب میکنه

امید آخرین چیزیست که میمیرد

راس میگن اسی چیزای ارزونم تو شیپور میتونی بخری همه اکثرا همینن خیلیام قسطی وسایل میخرن اوناییم که هرماه عوض میکنن یک در هزار هستن که خیلی تعدادشون کمه اگه خوششون نمیاد ازخونت میتونن نیان خونت البته ببخشید 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2740
اتفاقا تمیز بودن خیلی مهمه  شوهر من چن روز پیش داشت تعریفومیکرد ک همه ی همکارش بهش گفتن وای اق ...

لباس آره،ولی وسایلای خونه که کمی کهنه میشه زشت میشه،همه بد نگاه میکنن

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
لباس آره،ولی وسایلای خونه که کمی کهنه میشه زشت میشه،همه بد نگاه میکنن

درک نمیکنم کهنه شدن رو اخه چجوری ی چیزی کهنه میشه وقتی ولش کنی و سال ب سال بهش نرسی میشه کهنه والا من ک خودم تازه ازدواج کردم و وسایلم همه نون ...ولی خونه مامانمم ک بودم ی وقت میدیدی ی وسیله ای مال ۱۰ سال یا ۱۵ سال پیشه ولی هنوزم نو بود چون همه چیز رسیدکی میخواد ن اینکه چن سال بهش دس نزنی بعد ۵ یا ۶ سال یدفه ای ب فکرت بزنه ک وای این چقد کهنه شده

ارسال خودتون رو تو خرج وزحمت تعویض مینداختین که رنگ و روش نره ...با احترام به شما ... عمر و پول آدم ...

مسافرت هم میرم ولی هممون  از لوازم کهنه متنفریممم خونه زشت میشه و روحیه ی ادم داغووون 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
مسافرت هم میرم ولی هممون  از لوازم کهنه متنفریممم خونه زشت میشه و روحیه ی ادم داغووون

خب من حال خوبمو به وسایل خونه گره نمیزنم ... البته بودجه و هزینه ایی هم که دارم در حدی نیست که هم بتونم مسافرت برم هم وسایل عوض کنم سالی دو بار مهر و اردیبهشت هم باید برم مسافرت بین دو تا انتخاب ترجیحم مسافرته ... و بعدش بیشتر ترجیح میدم خونم رو بزرگتر کنم در یک محله بهتر که خوب این مورد هم پس انداز چند سال رو میطلبه

امید آخرین چیزیست که میمیرد
درک نمیکنم کهنه شدن رو اخه چجوری ی چیزی کهنه میشه وقتی ولش کنی و سال ب سال بهش نرسی میشه کهنه والا م ...

میگی ماشلخته ایم که وسایلمون کهنه میشه ودیگه نمیشه درستش کنیم و خودت باسلیقه ای؟باشه ،خدا کسی رو ندار نکنه

میگی ماشلخته ایم که وسایلمون کهنه میشه ودیگه نمیشه درستش کنیم و خودت باسلیقه ای؟باشه ،خدا کسی رو ندا ...

اقا اینجوری نگو من منظورم این نبود 

من خیلی دل نازکم الان اگه نگی بخشیدیم تا شب عذاب وجدان دارم فک کنم منظورمو بد رسوندم 

اقا اینجوری نگو من منظورم این نبود  من خیلی دل نازکم الان اگه نگی بخشیدیم تا شب عذاب وجدان دار ...

نه من ناراحت نشدم،که بخوام ببخشمت عزیزم💕،میگم وسایلا رو حتی اگه بهش برسیم هم بعد مدتی کهنه میشه و باید توان مالی باشه تا جایگزین کنیم،وگرنه دیگران آدمو سطح پایین میبینن،خدا کمک همه بکنه

2706